در مقابل

1396/09/15
سپیدرود

سپیدرود

پرسپولیس تهران

چهارشنبه 15 آذر 1396

ورزشگاه سردار جنگل رشت - 15:00

طاهری

قرار بر این شد اگر اعتراضی بود با نامه به فدراسیون اطلاع دهیم

سرپرست باشگاه پرسپولیس می‌گوید اعتراض‌ها به برنامه سازمان لیگ باید در چارچوب قانون انجام شود.
قرار بر این شد اگر اعتراضی بود با نامه به فدراسیون اطلاع دهیم
سه شنبه | ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۲:۲۳ |
کد خبر : ۹۶۵۵ |
مصاحبه ها

پرسپولیس کلاب : علی‌اکبر طاهری درباره جذب سروش رفیعی اظهار کرد: خوشحالیم که توانستیم یکی از بازیکنان مورد نظر برانکو که پیش از این در لیست او قرار داشت را جذب کنیم. سروش رفیعی پس از اتمام سربازی‌اش بازیکن آزاد محسوب می‌شود و ما مذاکرات را با او انجام دادیم و در نهایت بدون کوچک‌ترین مشکلی قرارداد همکاری‌مان را با او به امضا رساندیم.

 

او در ادامه درباره جلسه روز گذشته با مهدی تاج هم گفت: قرار بود جلسه‌ای با آقای تاج برگزار کنیم اما وقتی آقای تاج با من تماس گرفت و متوجه شد برانکو هم پیش من است از من خواست او را همراه خودم ببرم. مباحث مختلفی در این جلسه مطرح شد. البته پیرامون حواشی که چند روز پیش رخ داده بود هم صحبت کردیم و در نهایت قرار بر این شد اگر باشگاهی به برنامه سازمان لیگ اعتراضی دارد، اعتراض را به صورت قانونی و با ارسال نامه‌ای به فدراسیون  انجام بدهد.

 

وی ادامه داد: آن‌چیزی که مسلم است باشگاه پرسولیس از تیم ملی فوتبال ایران و برنامه‌های آماده‌سازی‌اش حمایت می‌کند زیرا ما اعتقاد داریم صعود تیم ملی به جام جهانی باعث افتخار تمام فوتبال ایران خواهد بود.

 

وی در پایان درباره مشکلات مالی باشگاه پرسپولیس هم گفت: مشکل مالی آن‌چنانی نداریم اما مسئله ما با اداره دارایی همچنان پابرجاست و گاهی حساب‌های ما را می‌بندد و بعد با تلاش‌هایی که انجام می‌دهیم حسابمان باز می‌شود.

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter