در مقابل

1396/09/15
سپیدرود

سپیدرود

پرسپولیس تهران

چهارشنبه 15 آذر 1396

ورزشگاه سردار جنگل رشت - 15:00

برانکو

از یار دوازدهم تشکر می کنم/مهم ترین برد ما بود

سرمربی پرسپولیس گفت:این همبستگی مطمئنا تا آخر فصل ادامه خواهد یافت.
از یار دوازدهم تشکر می کنم/مهم ترین برد ما بود
جمعه | ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۹:۱۰ |
کد خبر : ۹۷۰۰ |
مصاحبه ها

پرسپولیس کلاب : سرمربی پرسپولیس گفت:این همبستگی مطمئنا تا آخر فصل ادامه خواهد یافت.

 

به گزارش کاپ، برانکو ایوانکوویچ در خاتمه دیدار مقابل سایپا اظهار داشت: قبل از هر چیز باید به بازیکنانم تبریک بگویم؛ به خاطر نبرد جانانه ای که در فضایی خوب داشتند. همچنین از هوادارانمان که یار دوازدهم ما بودند تشکر می کنم. این همبستگی مطمئنا تا آخر فصل ادامه خواهد یافت.

 

برانکو درباره داوری گفت: این گونه بازیها ریسک بالایی دارد و داورانی باید انتخاب شوند که به جو بازی مسلط شوند. به بازیکن ما کارت قرمز دادند اما به حریف کارت قرمز ندادند.

 

وی درباره آمادگی پولیانسکی گفت: مساله آمادگی این بازیکن نیست بلکه می خواستم با علیپور و فرشاد حالت هجومی خود را در حداکثر ریسک حفظ کنم. صادق هم با این سن و سال بازی خوبی ارائه داد. خواهیم دید که در بازیهای آینده پولیانسکی چگونه خواهد بود. فرشاد در تراکتور دفاع چپ بوده و تا قبل از اخراج هم خیلی خوب بود.

 

سرمربی پرسپولیس درباره شرایط رضاییان گفت: رامین به بازی بعدی نمی رسد. نمی توان بازیکنی که تمرین نکرده و تازه از مصدومیت رها شده، برای بازی با فولاد استفاده کرد.

 

برانکو  در رابطه با بازی فولاد تصریح کرد: بازی با فولاد برای ما سخت است. هر تیمی که راهی اهواز می شود کار سختی دارد. مخصوصا الان در غیاب فرشاد و ربیع خواه. اما قطعا ما از هدف خود که قهرمانی است عدول نخواهیم کرد. به خصوص در برابر ساسان انصاری که آقای گل لیگ است.

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter