در مقابل

1396/09/15
سپیدرود

سپیدرود

پرسپولیس تهران

چهارشنبه 15 آذر 1396

ورزشگاه سردار جنگل رشت - 15:00

حاج رضایی

چرا فقط برانکو توضیح بدهد و کی روش نه / رفتار فدراسیون بی عدالتی است

پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: در واکنش به تهمت‌های رئیس فدراسیون فوتبال دو خط شعر از خواجوی کرمانی برای ایشان پیامک فرستادم و والسلام.
چرا فقط برانکو توضیح بدهد و کی روش نه / رفتار فدراسیون بی عدالتی است
دوشنبه | ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۸:۲۰ |
کد خبر : ۹۷۴۴ |
مصاحبه ها

پرسپولیس کلاب : امیر حاج‌رضایی در خصوص اینکه چرا فدراسیون فوتبال در قبال اختلاف کارلوس کی‌روش و برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس را به کمیته انضباطی احضار کرد، اما در برابر سرمربی تیم ملی واکنشی نشان نداد، گفت: بهتر است طرفین ماجرا در این رابطه توضیح دهند. اگر قرار باشد برای یک نفر طور دیگری رفتار کنند، اما طرف دیگر از محبت‌های فدراسیون برخوردار باشد، بی‌عدالتی است. بی‌عدالتی هم در فوتبال بیداد می‌کند. بهتر است از فدراسیون بپرسید که چرا دوگانه رفتار کرده و طرفین را به یک اندازه استیضاح نمی‌کند. این رفتار هم مانند خیلی چیزهای دیگر در فوتبال ما درست نیست.

 

وی در مورد بیانیه‌های اخیر سرمربی پرتغالی تیم ملی کشورمان خاطرنشان کرد: اهالی فوتبال مرتب از کی‌روش انتقاد کردند، ولی چه سودی داشته است؟ کی‌روش در بیانیه اخیر خود گفته که اگر شکست بخوریم، فدراسیون فوتبال و هیئت رئیسه مقصر هستند. او مرتب تاکتیک‌هایش را با تاکتیک‌های جدید سوئیچ می‌کند. کی‌روش از شرایط نابسامان فوتبال‌مان استفاده کرده و مرتب بیانیه صادر می‌کند. مسئولیت فنی برعهده سرمربی تیم ملی است، اما کی‌روش با بیانیه‌های خود توپ را به زمین رقبا می‌فرستد. او منتظر است که خدای ناکرده در صورت ناکامی تیم ملی بگوید فلان تاریخ گفته بودم که شکست بخوریم مقصر چه کسانی هستند.

 

پیشکسوت فوتبال کشورمان در مورد اینکه چرا فدراسیون فوتبال برخوردی با کی‌روش نمی‌کند، تصریح کرد: تنش ایجاد شده به زیان فوتبال ملی است. دیگر علاقه‌مند نیستم صحبت کنم، چون هر حرفی را 10 بار تکرار نمی‌کنند. کی‌روش گفته بود در آتش او و برانکو سرمربی پرسپولیس می‌سوزد، در صورتی که نه شما می‌سوزید نه برانکو، بلکه فوتبال ما در آتش می‌سوزد. شما دستمزدتان را می‌گیرید و فردا روزی می‌روید و ما می‌مانیم این فوتبال زخم خورده.

 

حاج‌رضایی در واکنش به اظهارات مهدی تاج مبنی بر اینکه «کسی از کی‌روش انتقاد کرده که پول‌های آلوده به خانه‌اش برده است» و ظاهرا منظور رئیس فدراسیون او بوده، گفت: پس از اظهارت تاج، به ایشان دو خط شعر خواجوی کرمانی پیامک کردم و والسلام. جای تأسف دارد که اگر یک منتقد به غلط هم انتقاد کند، با تهمت و افترا پاسخش را بدهند. حقارت فوتبال ما اینجا مشخص می‌شود. 72 سال از سنم می‌گذرد، اگر آباد باشم که هستم، کسی نمی‌تواند تخریبم کند و اگر آباد نباشم، کسی نمی‌تواند آبادم کند.

 

مربی پیشین تیم ملی افزود: ما طور دیگری تریبت شدیم. چیزی که تاج گفته کاملا بی‌اهمیت و نشان دهنده ضعف اوست. با تهمت نمی‌توان کاری را پیش برد. ایشان فکر کرده که می‌تواند این گونه پاسخ بدهد. این مسئله نشان می‌دهد که سطح آگاهی او محدود است.

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter