در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

برانکو

پرسپولیس در حال عادت کردن به بردن و قهرمانی است/فولاد برای هر حریفی خطرناک خواهد بود

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در کنار سه گلی که زدیم موقعیت‌های گل زیادی به هدر دادیم
پرسپولیس در حال عادت کردن به بردن و قهرمانی است/فولاد برای هر حریفی خطرناک خواهد بود
چهارشنبه | ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۸:۰۵ |
کد خبر : ۹۷۷۱ |
مصاحبه ها

پرسپولیس کلاب : برانکو ایوانکوویچ پس از پیروزی 3 بر صفر مقابل فولاد در نشست خبری اظهار داشت: هیچ شادی بالاتر از این نیست برای یک مربی که به این شکل تیمش برنده شود آن هم مقابل تیمی قدرتمند، فکر می‌کنم اولین شکست خانگی فولاد را رقم زدیم. به شکلی که 90 دقیقه بازی را در کنترل‌مان داشتیم. در کنار سه گلی که زدیم موقعیت‌های گل زیادی به هدر دادیم.

 

برانکو ادامه داد: شادی من بسیار زیاد است برای این برد بازیکنانم استحقاق تمام تبریک‌های من را دارند. تیم ما در حال عادت پیدا کردن به بردن و تبدیل شدن به قهرمان است. واقعاً خوشحال هستیم که توانستیم هواداران خود را به این حد خوشحال کنیم. یک بار دیگر این پیروزی را به آنها تبریک می‌گویم.

 

وی با اشاره به اختلاف امتیاز پرسپولیس و تراکتورسازی که به 4 امتیاز رسیده گفت: اگر این روند را ادامه ندهیم این اختلاف امتیاز هیچ ارزشی نخواهد داشت باید انگیزه‌مان بیشتر شود و رابطه خوب بازیکنان و هواداران ادامه یابد این قشنگ‌ترین چیز در ورزش است.

 

برانکو گفت:من هرگز به این فکر نمی‌کنم که با چند گل ببریم هدف اصلی ما پیروزی است و تعداد گل برای ما مهم نیست ضمن اینکه هر بازی شرایط خاص خودش را دارد. از سوی دیگر در بسیاری از بازی‌ها فرصت‌های زیادی داریم اما فقط یک گل می‌زنیم اما طبیعی است که انتظار داریم که با گل‌های بیشتری ببریم.

 

وی تصریح کرد: دیروز هم گفتم برای فولاد احترام زیادی قائلم و امروز هم با توجه به شکست آنها باز هم برای این تیم احترام زیادی قائل هستم. امروز آنها تا دقیقه 93 تلاش کردند و مطمئن باشید فولاد برای هر حریفی خطرناک خواهد بود.

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter