در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

برانکو ایوانکوویچ

برانکو: هدفمان را اعلام کردیم بلند پروازی ما مشخص است

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در مورد تیم باید بگویم؛ ربیع‌خواه به دلیل مصدومیت در ترکیب قرار ندارد، سیدجلال حسینی، فرشاد احمدزاده و مهدی طارمی هم محروم هستند.
برانکو: هدفمان را اعلام کردیم بلند پروازی ما مشخص است
شنبه | ۱۳۹۵/۱۱/۰۹ - ۰۸:۱۱ |
کد خبر : ۹۸۷۷ |
مصاحبه ها

پرسپولیس کلاب: برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در کنفرانس خبری پیش از دیدار برابر صبا در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: خوشحالم که با تعداد زیادی از خبرنگاران در قم مواجه هستم. قبل از هرچیز باید بگویم صبا تیمی پرافتخار است. چند بازیکن را جذب کرده‌اند و نشان می‌دهد که عدول نکرده‌اند برای بقا در لیگ و هر بازی شرایط خاص خودش را دارد و ماندن در جدول مهم است.

 

وی افزود: بازی قبل در تهران با صبا بسیار مشکل بود و صبا تیمی است که ترکیبی از بازیکنان جوان و باتجربه دارد. می‌دانیم که چه بازی سختی در انتظارمان است و با وجود جایگاه صبا در جدول، امیدوارم هوا بهتر شود وتماشاگران زیادی به ورزشگاه بیایند.

 

سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: با همه احترامی که برای میزبان قائل هستیم، باید بگویم که به‌دنبال گرفتن 3 امتیاز بازی هستیم و می‌خواهیم پیروز شویم. این فلسفه پرسپولیس است. در مورد تیم هم باید بگویم ربیع‌خواه به دلیل مصدومیت در ترکیب قرار ندارد، سیدجلال حسینی، فرشاد احمدزاده و مهدی طارمی هم محروم هستند. تکرار می‌کنم با وجود این وضعیتی که تیم‌مان دارد، گزینه‌ای جز پیروز شدن نداریم.

 

ایوانکوویچ در مورد اینکه ما برای اولین بار  است که می‌بینیم سالن کنفرانس پر شده است، گفت: این خیلی قشنگ است. فوتبال علاقه‌مندان زیادی دارد و به همین خاطر است که ما فوتبال بازی می‌کنیم تا هواداران لذت ببرند.

 

برانکو در خصوص اینکه ظاهراً اکثر آنها به پرسپولیس و برانکو علاقه‌مندند، گفت: از شنیدن این مطلب هم خوشحالم اما این آقایان قبل از هر چیز خبرنگار هستند و گزارش‌های منطقی و خوب می‌نویسند و اگر ما خوب بازی نکنیم نمی‌توانند بنویسند که خوب بازی کرده‌ایم. در قم هم هواداران زیادی داریم و امیدوارم هواداران بیشتری به ورزشگاه بیایند. دلمان می‌خواهد فردا هواداران را شاد کنیم.

 

سرمربی قرمزپوشان در ادامه افزود: طبیعی است که در غیاب برخی نفرات به میدان می‌رویم. من از بازیکنان ذخیره‌ام انتظار دارم بهترین عملکرد خود را نشان بدهند. این فرصت خوبی است که بقیه نفرات شایستگی خودشان را نشان بدهند. تیم 11 نفره نیست و 18 نفر است، به همین دلیل دنبال توجیه نیستیم.

 

برانکو گفت: لیگ ایران به خوبی دنبال می‌شود و هر تیمی می‌تواند هر تیمی را ببرد. ماشین سازی را امروز دیدید. بازی دور رفت ما با صبا را هم دیدید. اگر هر تیمی کوتاه بیاید می‌تواند برایش فاجعه پیش بیاید. بازیکنان ما واقعا زحمت کشیدند و مدام در حال ترمیم تیم هستیم.

 

ایوانکوویچ در ادامه گفت: برای ما همه امتیازات مهم است. مسابقه با صبا این قدر مهم است که بازی تراکتورسازی. یا برای مثال بازی گسترش. بازی به بازی پیش می‌رویم و تمرکز ما فقط برای مسابقه فرداست. به همین دلیل نه به تراکتور فکر می‌کنیم و نه به استقلال.

 

ایوانکوویچ درباره اینکه آیا قول قهرمانی می‌دهد یا خیر گفت: نمی‌توان قول قهرمانی داد. هدف‌مان را فقط اعلام کردیم. بلند پروازی ما مشخص است. جنگیدن برای بردن و امتیاز گرفتن در لیگ خیلی سخت شده است و هر تیمی می‌تواند تیم دیگر را ببرد.

 

سرمربی پرسپولیس در مورد وضعیت محمد آرام‌طبع نیز گفت: او بدشانسی داشت که وقتی در اولین بازی باید به میدان می‌رفت مصدوم شد. پس از آن ربیع خواه جایش را گرفت. طبیعی است که او در این سن دوست دارد بازی کند. از آنجایی‌که در حال حاضر این امکان وجود ندارد، ما او را آزاد گذاشتیم که می‌تواند پرسپولیس را ترک کند. به هر حال او در رقابت برای تیم اول نیست. بعدش را خودش می‌داند و باشگاه. آرام طبع بازیکن منطقی و حرفه‌ای است اما او در پرسپولیس شانس نداشت.

 

برانکو درباره دیدار تیمش مقابل صبا مجددا با سوال یک خبرنگار رو به رو شد که وی اینگونه پاسخ داد: غرور خطری است که همه تیم‌ها با آن دست به گریبان می‌توانند باشند اما تا به حال بازیکنانم به من این اطمینان را داده اند که اسیر این مساله نشوند. صبا اصلا نباید این فکر را بکند که ما این تیم را دست کم بگیریم. اگر یک التهاب کوچک به وجود بیاید مشکل زیادی خواهیم داشت.

برانکو ایوانکوویچ در پایان در خصوص نقل و انتقالات پرسپولیس گفت: پرونده ما هنوز بسته نشده است و ما همچنان به کارمان ادامه می‌دهیم.

 

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter