در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

رضا شاهرودی

شاهرودی: من پرسپولیسی هستم و آرزویم برد این تیم است.

پیشکسوت پرسپولیس گفت: مگر بارسلونا و رئال هر سال با هم بازی نمی کنند اما چه زمانی دیدید که با هم شام بخورند؟
شاهرودی: من پرسپولیسی هستم و آرزویم برد این تیم است.
شنبه | ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۱۲:۱۳ |
کد خبر : ۱۰۰۶۱ |
پیشکسوتان

پرسپولیس کلاب: رضا شاهرودی در رابطه با دربی 84 اظهار داشت: امیدوارم در درجه اول بازی خوبی باشد و همه تماشاگرانی که چه از درون استادیوم و چه پای گیرنده های تلویزیونی بازی را تماشا می کنند، از آن لذت ببرند. به هر حال من پرسپولیسی هستم و آرزویم برد این تیم است.

 

وی افزود: روند پرسپولیس در نیم فصل دوم خیلی خوب بوده است و می تواند در این بازی هم مثل بازیهای قبلی بهترین نتیجه را بگیرد. پرسپولیس در فاز دفاعی واقعا قدرتمند است و از همان مهدی طارمی در نوک حمله بگیر تا خط دفاع و دروازه بان همگی به وظایف خود خوب عمل می کنند که پرسپولیس گل نمی خورد. از نظر فنی خیلی خوب یکدیگر را کاور می کنند و پوشش می دهند.

 

پیشکسوت پرسپولیس درباره پیش بینی اش از این بازی تصریح کرد: به نظر من پرسپولیس 2 بر صفر برنده دربی می شود. فکر می کنم مهدی طارمی یکی از گلزنان پرسپولیس است. همچنین رامین رضاییان نیز می تواند هم پاس گل بدهد و گل بزند.

 

شاهرودی در خصوص اینکه دیگر دربی های دهه 60 و 70 از نظر حاشیه و جنجال تکرار نمی شود، گفت: آن موقع هر 2 تیم همگی بازیکنان تیم ملی بودند و تب و تاب فوتبال زیاد بود. بازیکنان می دانستند که با هیچی بازی می کنند و قراردادهای میلیاردی نبود. حساسیت ها خیلی بیشتر بود و آن دوره شاید خیلی دربی جذاب تر بود.

 

وی ادامه داد: امیدوارم بازی فردا نیز چنین جذابیتی داشته باشد و با برد پرسپولیس همراه باشد. ما آنقدر خاطره از دهه 70 از این بازی داریم که به اندازه یک عمر است. مهمترین فاکتور در این بازی این است که از نظر روحی و روانی بازیکنان بالا باشند تا موفق باشند. خیلی جالب است که یکی از طرفداران به من پیام داده بود که 3 بازی متوالی را پشت هم من پاس گل دادم.

 

پیشکسوت پرسپولیس در پایان درباره شام مشترک سرخابی ها گفت: این اتفاق غیرحرفه ای است و نباید رخ می داد. مگر بارسلونا و رئال هر سال با هم بازی نمی کنند اما چه زمانی دیدید که با هم شام بخورند؟

 

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter