در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

رحیم یوسفی

فکر می کنم پرسپولیس دو بر صفر در این بازی برنده خواهد شد

مدافع اسبق پرسپولیس گفت: طارمی در هر بازی اگر از موقعیت های خود بهره ببرد می تواند 10 گل بزند. 
فکر می کنم پرسپولیس دو بر صفر در این بازی برنده خواهد شد
یکشنبه | ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۰۷:۳۳ |
کد خبر : ۱۰۰۷۱ |
پیشکسوتان

پرسپولیس کلاب: رحیم یوسفی درباره دربی اظهار داشت: فکر می کنم 11 یا 12 بازی دربی بازی کرده ام. یک بار با شاهین بیانی درگیری کوچکی پیدا کردم اما هادی دزفولی ما را کنار خط دعوت کرد. متوجه شدم می خواهد ما را اخراج کند. من راحت بیرون آمدم اما شاهین کمی بالا پایین پرید و اعتراض کرد تا این که راضی شد از میدان خارج شود

 

وی درباره خصوصیات بازی خود بیان داشت:  زمانی که به بازیکنی چون طارمی برخورد هم می کنند داوران پنالتی نمی گیرند. من هم در آن زمان در فصل یک بار هم اخراج نمی شدم اما اسممم بد در رفته بود و داوران پیش از شروع مسابقه به من می گفتند آرام تر بازی کن.

 

مدافع اسبق پرسپولیس تصریح کرد: فوتبال خوب پرسپولیس ادامه بازیهای خوب این تیم در فصل گذشته است. این تیم در برابر همه تیمهای رو به جلو بازی می کند. این تیم در صورت از دست دادن توپ، دسته جمعی توپ را می گیرد. حفظ توپ این تیم خیلی خوب است و در سایر تیم ها دیده نمی شود. هر بازی که می بینید پرسپولیس برانکو عقب ننشسته و حمله کرده است.

 

وی درباره غیبت کامیابی نیا بیان داشت: کمال  بازیکن بزرگی بوده و تیم مقابل را به خوبی تخریب می کند. این خیلی مهم است وقتی بازیکنی از تیم مقابل توپ داشته باشد، نزدیک او حرکت کرد و او را تخریب نمود. به نظر من هر بازیکنی جانشین کامیابی نیا باشد، کار دشواری پیش رو خواهد داشت.

 

یوسفی درباره دوران حضور خود در استقلال گفت:  من 3-2 ماه استقلال کار کردم. مسوول آن موقع استقلال در سال 1364 کردنوری بود. او به من گفت من کاره ای نیستم.در حالی که همه کاره تیم بود.  هفته بعد استقلال و پرسپولیس بازی داشتند که اسم من را پرسپولیسی ها رد کردند و من 35 دقیقه حای مایلی کهن بازی کردم. به این ترتیب اولین بازی ام برای پرسپولیس در دربی بود.

 

وی درباره ضیافت های پیش از مسابقه بیان داشت: به نظرم مشکلی نیست. بازیکنان وقتی داخل زمین می شوند کار خود را انجام می دهند. فکر می کنم پرسپولیس دو بر صفر در این بازی برنده خواهد شد. ضمن این که طارمی در هر بازی اگر از موقعیت های خود بهره ببرد می تواند 10 گل بزند. 

 

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter