در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

علی پروین

 پرسپولیس می تواند الهلال  را شکست دهد و ۳ امتیاز شیرین بگیرد.

پیشکسوت پرسپولیس گفت:به نظرم تیم منصوریان در بازی های بعدی می تواند این شکست را جبران کند.
 پرسپولیس می تواند الهلال  را شکست دهد و 3 امتیاز شیرین بگیرد.
سه شنبه | ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۰:۵۵ |
کد خبر : ۱۰۱۶۱ |
پیشکسوتان

پرسپولیس کلاب: علی پروین در رابطه با دیدار امروز الهلال عربستان و پرسپولیس اظهار داشت: الهلال مثل پرسپولیس از تیم های ریشه دار آسیاست و بارها هم با پرسپولیس بازی کرده است. این تیم چندین سال جزو حریفان اصلی تیم های ایرانی بوده است. با این حال با وضعیتی که از پرسپولیس خبر داریم، به نظرم تیم برانکو آنجا بِباز نیست. با اینکه بازی سختی است اما پرسپولیس اگر خودش باشد، می تواند الهلال  را شکست دهد و 3 امتیاز شیرین بگیرد.

 

وی درباره هزینه های گزاف تیم های عربی عنوان کرد: از قدیم الایام همینطور بود که تیم های عربی خوب خرج می کردند و پولدار بودند. آنها تدارک خوبی برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا می بینند و از بازیکنان سطح بالا استفاده می کنند. پرسپولیس باید بتواند تمرکزش را حفظ کرده و از بازی امروز 3 امتیاز بگیرد.

 

پیشکسوت پرسپولیس درباره شرایط دیگر تیم های ایرانی تصریح کرد: دیروز از بردی که استقلال خوزستان به دست آورد، لذت بردم. این تیم با این همه کمبود توانست با غیرت بازیکنانش برنده شود. به نظرم مسئولان استان خوزستان باید به داد این تیم برسند. خیلی بد است تیمی که قهرمان ایران شده و در آسیا بازی می کند، پول هواپیما نداشته باشد. باید به آنها رسیدگی شود تا این نتایجشان در آسیا ادامه داشته باشد. دیروز هم آنها با بازیکنان جوان خود خیلی خوب تیم عربستانی را شکست دادند.

 

پروین با اشاره به شکست استقلال گفت: استقلال هم خوب بازی کرد و می توانست با امتیاز از زمین بیرون برود اما حیف شد که در دقایق آخر گل خورد. به نظرم تیم منصوریان در بازی های بعدی می تواند این شکست را جبران کند.

 

وی افزود: از نظر من هر 4 تیم ایرانی امسال شرایط خوبی دارند و می توانند از گروهشان صعود کنند. امیدوارم مسئولان هم حمایت کنند تا تیم های ایرانی در آسیا موفق شوند. دیگر در آسیا بحث استقلال و پرسپولیس مطرح نیست و هر تیمی که مقابل تیم های کشورهای دیگر قرار بگیرد، نماینده ایران است. به نظرم اگر تیم های ما مشکلی از نظر مالی و تدارکاتی نداشته باشند، می توانند راحت صعود کنند.

 

پیشکسوت پرسپولیس درباره شانس قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر خاطرنشان کرد: من اول لیگ گفته بودم که پرسپولیس قهرمان می شود و هنوز هم می گویم که این تیم 2، 3 هفته زودتر از پایان لیگ قهرمان خواهد شد. تیم برانکو خیلی خوب بازی می کند و الان نزدیک 10 امتیاز از تیم های دیگر بیشتر است. مطمئن باشید که این پرسپولیس امسال قهرمان ایران است. 

 

وی در پایان در خصوص زمزمه هایی برای پایان اختلاف برانکو و کی روش و صحبت های سرمربی پرسپولیس در جهت حمایت از تیم ملی گفت: با صحبت هایی که برانکو کرد، به نظرم این اختلاف تمام شده است. من که از اول گفتم هر 2 مربی هم حق دارند چون به فکر موفقیت تیمشان هستند. این 2 نفر باید دور یک میز بنشینند و صحبت هایشان را بکنند. اگر آنها آشتی کنند، به نفع فوتبال ایران است. انشاالله که با تلاش تاج و طاهری این اختلافات کنار می رود و این 2 مربی هم برای فوتبال ایران تلاش می کنند. 

 

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter