در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

برنامه‌های مراسم تشییع و خاکسپاری عمو بهزادی اعلام شد/ ۸:۳۰ امجدیه

پرسپولیس کلاب : پیکر اسطوره فوتبال ایران که بسیاری از اهالی فوتبال او را «عمو» صدا می‌زدند، فردا در ورزشگاه شهید شیرودی (امجدیه)تشییع خواهد شد و نماز بر پیکر آن زنده یاد از ساعت 9 صبح در همین مجموعه برگزار خواهد شد.

بنابر اعلام حسین خبیری که از طرف سرپرست باشگاه پیگیری امور را بر عهده دارد؛ تمام اقدامات و تدابیر لازم اندیشیده شده است. حتی برای اینکه امور مربوط به تشییع و خاکسپاری با نظم بیشتری انجام شود و برای رفاه حال شرکت کنندگان در مراسم عزاداری، خانواده بهزادی و همچنین پیشکسوتان که در این مراسم حضور پیدا می‌کنند، پیکر آن زنده یاد را روز گذشته برای تطهیر به بهشت زهرا (س) منتقل کردیم و کارها انجام شد.

 برنامه‌های مراسم تشییع و خاکسپاری عمو بهزادی اعلام شد/ 8:30 امجدیه
یکشنبه | ۱۳۹۴/۱۱/۰۴ - ۱۷:۴۳ |
کد خبر : ۴۲۳۱ |
پیشکسوتان

مراسم تشییع فردا دوشنبه از ساعت 8:30 صبح در ورزشگاه شهید شیرودی (امجدیه) آغاز خواهد شد. ساعت 9 صبح نماز بر پیکر آن شادروان خوانده خواهد شد. مراسم خاکسپاری هم در قطعه نام‌آوران انجام می‌شود.

وی افزود: همچنین با هماهنگی باشگاه و موافقت آقای ایوانکوویچ یک دستگاه اتوبوس هم برای بازیکنان در نظر گرفته شده است که آنها را برای حضور در مراسم به ورزشگاه شهید شیرودی منتقل کند. البته این اقدامات در مقابل ارزش و جایگاهی که شادروان بهزادی در فوتبال ایران و پرسپولیس دارد، چیزی نیست و اقدام اصلی را اهالی ورزش، فوتبال، به ویژه بزرگان پرسپولیس و هواداران انجام می‌دهند که برای بدرقه این اسطوره فوتبال ایران در ورزشگاه شهید شیرودی و بهشت زهرا (س) حضور پیدا خواهند کرد.

شایان ذکر است؛ مراسم ختم اسطوره فوتبال ایران نیز روز چهارشنبه از ساعت 14 الی 15:30 در مسجد جامع شهرک غرب برگزار خواهد شد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter