در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

میناوند:مظلومی بازی های پرسپولیس را تماشا می کند و نگران جایگاه خودهست

پرسپولیس کلاب : پیشکسوت پرسپولیس عنوان کرد: همه ما پرسپولیسی ها   چشم انتظار جام قهرمانی هستیم و تمام مردم ایران را به این جشن دعوت می کنم.

 

صحبت های دیروز سرمربی استقلال بعد از شکست تیمش و در توجیه این اتفاق برای من و بیشتر علاقمندان فوتبال عجیب و تا حدودی غیر حرفه ای بود. اینکه با نادیده گرفتن بازی های هجومی و بی نقص پرسپولیس که به ادعای اکثر کارشناسان بهترین تیم این روزهای فوتبال ما است,داوران را به جانب داری از تیم ما متهم کرده است واقعا غیر منصفانه بود.

میناوند:مظلومی بازی های پرسپولیس را تماشا می کند و نگران جایگاه خودهست
دوشنبه | ۱۳۹۴/۱۱/۲۶ - ۲۳:۲۴ |
کد خبر : ۴۷۶۹ |
پیشکسوتان

شاید سریال اشتباهات داوری بر علیه پرسپولیس و به سود استقلال را از ابتدای فصل فراموش کرده باشند اما بعید می دانم گل سالم استقلال اهواز که همین چند روز پیش به اشتباه مردود اعلام شد را از یاد برده باشند.

وی افزود:من برای پرویز مظلومی به عنوان سرمربی تیم دوم پایتخت و پیشکسوت فوتبال احترام زیادی قائل هستم اما باید عرض کنم مردم بزرگترین قاضی هستند, و با درک بالای خود از فوتبال فرق بازی خوب و بد, شانس یا بد شانسی و داوری منصفانه و نا داوری را تشخیص می دهند. البته من به شما حق می دهم که با تماشای بازی های پرسپولیس نگران جایگاه خود باشید مخصوصا امروز که از آنچه می بینید به صدر جدول نزدیک تر هستیم.برای برنده بودن و قهرمان شدن فاکتورهای زیادی وجود دارد که در پرسپولیس بیش از هر تیم دیگری به چشم می خورد. همین تعداد تماشاگرانی که برای بازیهای پرسپولیس و بازیهای تیم شما به ورزشگاه می آیند گواه محکمی بر این ادعاست. همه ما پرسپولیسی ها چشم انتظار جام قهرمانی هستیم و تمام مردم ایران را به این جشن دعوت می کنم.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter