در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

قلیچ: لوبانف آماده تر از سوشاست/ برانکو نوراللهی را سرجایش نشاند

پرسپولیس کلاب : دروازه بان اسبق پرسپولیس گفت: با توجه به آمادگی لوبانف   فکر می کنم برانکو این دروازه بان را برای بازی فردا انتخاب کند.

 

وحید قلیچ درباره سوال روز هواداران پرسپولیس در ارتباط با اینکه برانکو فردا از سوشا مکانی یا الکساندر لوبانف درون دروازه تیمش استفاده خواهد کرد اظهار داشت:

 

قلیچ: لوبانف آماده تر از سوشاست/ برانکو نوراللهی را سرجایش نشاند
چهارشنبه | ۱۳۹۴/۱۱/۲۸ - ۱۱:۱۳ |
کد خبر : ۴۸۰۵ |
پیشکسوتان

 

 قبل از هر چیز باید بگویم یکی از دوستان عزیز و بزرگتر بنده در پرسپولیس از من خواسته که فعلا صحبت های انتقادی از دروازه بانان این تیم انجام ندهم. اما در ارتباط با موضوع مورد بحث لوبانف در بازی قبل گل نخورد و اولین کلین شیت خود را داشت. به همین خاطر فکر می کنم برانکو از این دروازه بان برای بازی مقابل سایپا استفاده خواهد کرد.

وی افزود: با این همه ما در تمرینات این تیم حضور نداریم و از شرایط موجود بی خبر هستیم اما چون سوشا پس از مدت ها دوری و شرایطی که برایش به وجود آمده بود به تمرینات برگشته احتمال نیمکت نشینی اش خیلی زیاد است. گرچه حضور او در پرسپولیس قطعا انگیزه های لوبانف برای کار درون دروازه را افزایش خواهد داد. سوشا هم اگر عزم جزمی برای شماره یک شدن داشته باشد قطعا در آینده خودش را به تیم تحمیل می کند.

پیشکسوت پرسپولیس درباره بازی فردا گفت: بازی مقابل سایپا برای پرسپولیس یک بازی آسان است. سایپا از آن تیم هاست که روزی از سوراخ سوزن رد می شود اما روز دیگر از در دروازه رد نمی شود. یعنی این تیم پرنوسان است. به همین خاطر شکست دادنش برای پرسپولیس سخت نیست. آندرانیک و هرکس دیگر هم بگویی در این تیم حضور دارد باز هم این تیم سایپاست.

قلیچ با ابراز رضایت از وضعیت فعلی تیم پرسپولیس در این باره که چه دلیلی داشته که این تیم در چنین وضعیت مطلوبی به سر می برد خاطرنشان کرد: همه این نتایج صدقه سر حضور برانکو است. دستش درد نکند. او وقتی با نورالهی آن برخورد را کرد و این بازیکن را سر جایش نشاند، نشان داد که به خوبی بر تیمش سلطه دارد و می داند کوچکترین حاشیه در تیم بزرگی مثل پرسپولیس می تواند باعث بزرگترین فاجعه شود. 

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter