در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

محمدخانی: مشکل پرسپولیس بد گل خوردن و محافظت نکردن از گل‌ زده‌اش است

پرسپولیس کلاب : مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد  که این تیم یکی از مدعیان اصلی قهرمانی لیگ برتر است.

 

ناصر محمدخانی درباره شانس قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر اظهار داشت: هنوز 9 هفته به پایان لیگ باقیمانده و فاصله تیم‌ها نزدیک به هم است. جایگاه‌ تیم‌ها با یک برد یا باخت در جدول تغییر می‌کند و به طور حتم امتیاز از دست می‌دهند. 4 تیم نخست جدول شانس قهرمانی دارند که یکی از آنها پرسپولیس است.

 

محمدخانی: مشکل پرسپولیس بد گل خوردن و محافظت نکردن از گل‌ زده‌اش است
یکشنبه | ۱۳۹۴/۱۲/۰۹ - ۱۲:۲۹ |
کد خبر : ۴۹۹۴ |
پیشکسوتان

وی با بیان اینکه پرسپولیس شخصیت قهرمانی دارد، افزود: پرسپولیس با بازی‌هایی که انجام داده، یکی از مدعیان اصلی قهرمانی است. درست است که هیچ چیزی در فوتبال مشخص نیست اما می‌توان روی پرسپولیس برای قهرمانی حساب باز کرد. در لیگ امسال، شاهد هستید که صدر جدول بارها بین استقلال خوزستان و استقلال تهران جا به جا شده است.

«مشکل پرسپولیس این است که بد گل می‌خورد و نمی‌تواند از گل زده‌اش محافظت کند». مهاجم پیشین پرسپولیس خاطرنشان کرد: نتیجه یک بر صفر تضمین کننده برتری یک تیم نیست و بازیکنان پرسپولیس باید از موقعیت‌های‌شان استفاده کنند. اگر پرسپولیس موقعیت‌ها و پنالتی‌های از دست رفته خودش را به گل تبدیل کرده بود، در جاگاهی بالاتر از همه تیم‌ها قرار داشت. پرسپولیس که در نیم فصل تیم نهم یا دهم جدول بود، اکنون در جمع تیم‌های مدعی قرار گرفته و این موضوع نشان دهنده خوب بازی کردن این تیم است.

محمدخانی در واکنش به اعتصاب بازیکنان پرسپولیس و اینکه مهدی طارمی خودش را بزرگتر پرسپولیس معرفی کرده است، گفت: در جریان اعتصاب بازیکنان پرسپولیس نیستم اما در مورد طارمی باید بگویم که مشکل باشگاه را مدیریت و سرپرست تیم حل می‌کند و بازیکن حق دخالت ندارد. بازیکن نباید با لیدر و خبرنگار درگیری لفظی داشته باشد و بگوید بزرگتر تیم من هستم. پرسپولیس بزرگتر و سرپرستی به نام محمود خوردبین دارد و بازیکن تنها وظیفه دارد در مورد وظایف خودش صحبت کند. در کشورهای خارج بازیکن خارج از محدوده خودش اظهارنظر کند، جریمه می‌شود.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter