در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

بزرگان پرسپولیس در مراسم شب چهلم سرطلایی فوتبال ایران

پرسپولیس کلاب : پیشکسوتان و بزرگان نامدار فوتبال ایران، مدیران باشگاه پرسپولیس،  فدراسیون فوتبال و جمعی دیگر از اهالی ورزش در رسانه، چهارشنبه شب در مراسم شب چهلم و بزرگداشت اسطوره فوتبال ایران حضور پیدا کردند.

 

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، مراسم شب چهلم زنده یاد همایون بهزادی چهارشنبه شب برگزار شد. در این مراسم بسیاری از بزرگان و پیشکسوتان ورزش فوتبال ایران حضور داشتند.

بزرگان پرسپولیس در مراسم شب چهلم سرطلایی فوتبال ایران
پنج شنبه | ۱۳۹۴/۱۲/۱۳ - ۱۵:۵۶ |
کد خبر : ۵۰۶۳ |
پیشکسوتان

علی پروین، حمید جاسمیان، ابراهیم آشتیانی و تعداد زیادی از هم‌دوره‌های همایون بهزادی که نسل طلایی فوتبال ایران را ساختند، در این مراسم حضوری چشمگیر داشتند. همچنین از باشگاه و تیم فوتبال پرسپولیس؛ جعفر کاشانی، دکتر محمدرضا زادمهر، حسین عبدی، محمود خوردبین، علی اکبر طاهری، پندار خمارلو و تعداد دیگری از مدیران و معاونان باشگاه حاضر بودند.

علی کفاشیان، علیرضا اسدی، رئیس و دبیر فدراسیون فوتبال نیز به مراسم آمده بودند. چهره‌های سرشناس و حاضر در این برنامه بسیار بود که ذکر نام همه آنها ممکن نیست. ضمن اینکه خبرنگاران و مسوولان رسانه‌ای نیز حضور چشمگیری پیدا کرده بودند.

در این مراسم ضمن پخش کلیپ‌هایی مربوط به همایون بهزادی، از رضا احدی نیز یاد شد. ذکر افتخارات نسل دهه پنجاه پرسپولیس و یادآوری خاطرات آنها از بخش‌های این برنامه‌ بود. همچنین تعدادی از بزرگان مانند حسین کلانی نیز برای حاضرین صحبت کردند که تاکید آنها بر بزرگداشتن پیشکسوتان در زمان حیات آنها بود.

در پایان برنامه، علی بهزادی، فرزند همایون بهزادی پشت تریبون اعلام کرد؛ یکی از مهمترین خواسته‌ها و وصیت‌های پدرش این بود که پیشکسوتان فوتبال همه با هم خوب و مهربان باشند و اگر از یکدیگر کدورتی دارند به بهانه گرد هم آمدن بعد از درگذشتش، یکدیگر را حلال کنند.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter