در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

کسب مقام سوم توسط آکادمی کیا

پرسپولیس کلاب : تیم فوتبال آکادمی کیا با انجام ده بازی و کسب هفده امتیاز به مقام سوم ازمیرکاپ ٢٠١٦ رسید و فردین بحری از این تیم نیز بهترین بازیکن مسابقات شد.

روز سوم و آخر تورنمنت ازمیرکاپ ٢٠١٦ که با حضور یازده تیم از هفت کشور، در ترکیه برگزار شد با قهرمانی تیمی از کشور میزبان پایان یافت. تیم استرالیایی دوم شد و آکادمی مهدی مهدوی کیا با یک تساوی و دو شکست در روز آخر به مقام سوم بسنده کرد.

 

کسب مقام سوم توسط آکادمی کیا
شنبه | ۱۳۹۵/۰۱/۰۷ - ۲۱:۴۸ |
کد خبر : ۵۳۱۳ |
پیشکسوتان

در پایان این تورنمنت مراسمی با حضور تیم های شرکت کننده برگزار شد که جام بهترین بازیکن نیز به فردین بحری کاپیتان کیا رسید. این سومین تورنمنت بین المللی است که یک بازیکن از کیا بهترین بازیکن مسابقات می شود. پیش از این یادگار رستمی در کوردیال کاپ اتریش و میثم رضایی در نروژ کاپ موفق به کسی عنوان بهترین بازیکن شده بودند.

از نکات جالب مراسم اختتامیه این بود که همه تیم های شرکت کننده با تشویق تیم کیا، یکصدا نام ایران را فریاد می زدند که دلیل آن به بازی های خوب کیا و حضور تماشاگران ایرانی و تشویق های آنان در طول برگزاری این تورنمنت بود.

حسن بیک که یک خیر ترکیه ای و بانی برگزاری این مسابقات است نیز در این مراسم میکروفون را از مجری گرفت و با گفتن "ماشاالله ماشاالله " (فریاد تماشاگران ایرانی در طول این مسابقات) ایران را تشویق کرد و از مهدی مهدوی کیا خواست تا سال بعد نیز در این تورنمنتی که سطح فنی بالایی نیز دارد حضور یابند.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter