در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

ملوان هم شادی گل کرد،کسی چیزی نگفت/وضعیت پرسپولیس برای دربی بهتر است

پرسپولیس کلاب : پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: صد در صد  استقلالی ها به خاطر برد پرسپولیس مقابل ملوان فشار زیادی را روی خود احساس می کنند.

مهرداد میناوند در رابطه با برتری پرسپولیس مقابل ملوان اظهار داشت: همواره عادت داشتیم که در این فصل پرسپولیس در بیرون از خانه نیز موقعیت های زیادی را روی دروازه حریف به وجود بیاورد اما در بازی با ملوان این اتفاق رخ نداد. البته انتظار می رفت با توجه به اینکه بازیکنان زیادی از پرسپولیس برای دربی در آستانه محرومیت قرار داشتند، کمی با احتیاط تر بازی کنند. در هر صورت برد شیرینی به دست آمد اما بازیکنان باید درایت بیشتری از خود به خرج دهند.

ملوان هم شادی گل کرد،کسی چیزی نگفت/وضعیت پرسپولیس برای دربی بهتر است
یکشنبه | ۱۳۹۵/۰۱/۲۲ - ۱۲:۵۷ |
کد خبر : ۵۵۴۱ |
پیشکسوتان

وی ادامه داد: امیدوارم که امروز سپاهان بتواند مقابل استقلال بازی خوبی را به نمایش بگذارد و اجازه ندهد که استقلال بار دیگر بالاتر از پرسپولیس بایستد. صد در صد استقلالی ها به خاطر برد پرسپولیس مقابل ملوان فشار زیادی را روی خود احساس می کنند و این اتفاق می تواند به نفع سپاهان در بازی امروز باشد. حتی اگر مساوی هم شود، پرسپولیس با شرایط بهتری به دربی می رود.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه کامیابی نیا دربی را از دست داد، تصریح کرد: قطعا غیبت کمال بسیار تاثیرگذار است چون او همواره یکی از بازیکنان مخرب بازی تیم حریف بوده است. با این حال دست برانکو برای انتخاب بازیکنان باز است و کفشگری می تواند خیلی خوب جای کمال را در دربی پر کند.

میناوند در خصوص اینکه ملوانی ها از شادی بعد از گل احمدزاده و مسلمان عصبانی شدند، گفت: من مشکلی در حرکت بازیکنان پرسپولیس ندیدم چون دقیقا همین حرکت را بعد از گل ملوان در تیم حریف شاهد بودیم. این اتفاقات بعد از گلی که در دقیقه 94 به ثمر رسیده، طبیعی است. ملوانی ها به هیچ عنوان فکر نمی کردند که گل بخورند.

وی در پایان درباره پیش بینی اش از دربی بیان داشت: شاید بعد از دیدار سپاهان و استقلال بهتر بتوان درباره دربی حرف زد اما من معتقدم که پرسپولیس روحیه بسیار بهتری دارد و می تواند همین یک برگ برنده برای تیم برانکو باشد. با این حال باید به بازیکنان هشدار بدهیم که دربی هیچ ربطی به شرایط جدول ندارد. در هر صورت معتقدم یکی از دربی های جذاب سالهای اخیر را شاهد باشیم.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter