در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

آشتیانی:پرسپولیس شبیه پرسپولیس شده است/تعصب داشتن داد و فریاد زدن نیست

پرسپولیس کلاب : پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: پس از سالها دوباره تیمی  را می بینیم که شباهت زیادی به پرسپولیس واقعی دارد.

 

ابراهیم آشتیانی درباره پیروزی روز گذشته پرسپولیس مقابل ملوان اظهار داشت: گرچه در طول مسابقه فوتبال زیبایی را از سوی هر دو تیم شاهد نبودیم اما در پایان به گونه ای رقم خورد که می توانم بگویم حق به حق دار رسید. پرسپولیس در دیدار دیروز فوتبال بازی کرد اما ملوان رو به بازی دفاعی و پرتاب اوت آورده بود.

آشتیانی:پرسپولیس شبیه پرسپولیس شده است/تعصب داشتن داد و فریاد زدن نیست
یکشنبه | ۱۳۹۵/۰۱/۲۲ - ۱۳:۰۸ |
کد خبر : ۵۵۴۲ |
پیشکسوتان

وی افزود: شاگردان برانکو در دو مقطع ابتدایی و انتهایی بازی ظرف 10 دقیقه ورق را به سود خود برگردانند. پرسپولیس بازی را با قدرت آغاز کرد و با قدرت به پایان برد. شاید یکی از دلایل اصلی موفقیت پرسپولیس در این فصل قدرت بدنی خوب اعضای این تیم است که از دقیقه یک تا 90 کمک می کند تا همه بازیکنان به صورت یکسان در خدمت تیم باشند. 

پیشکسوت پرسپولیس با تمجید از شرایط فعلی این تیم گفت: مدت ها بود که پرسپولیسی با این سبک و سیاق را شاهد نبودیم. این تیم شباهت زیادی به پرسپولیس واقعی دارد و همان تیمی شده که هواداران انتظارش را می کشیدند. رسیدن به جایگاه صدر جدول برای این تیم به هیچ وجه سخت نیست و حتما ظرف هفته های آینده این اتفاق خواهد افتاد.

آشتیانی درباره حرکت های رخ داده از سوی برخی بازیکنان تیم ملوان که در نهایت منجر به درگیری هواداران در پایان بازی شد توضیح داد: به اعتقاد من تعصب داشتن به تیم داد و فریاد کردن و تهدید کردن نیست. تعصب داشتن روی تیم یعنی کاری که بازیکنان پرسپولیس انجام می دهند. هرکس به تیمش تعصب دارد باید برای موفقیتش درون زمین تلاش کند نه اینکه با داد و بیداد کردن بخواهد تعصبش را ثابت کند. 

وی در ادامه با اشاره به عملکرد تیم ملوان بیان داشت: بازیکنان ملوان به خوبی برای از بین بردن روند تهاجمی تیم پرسپولیس لایه لایه از میانه زمین به سمت دروازه شان مانع از حرکت توپ و بازیکنان پرسپولیس می شدند. آنها فقط در دو مقطع ابتدایی و پایانی بازی کمی از این موضوع غفلت کردند و هر دو بار گل خوردند. 

آشتیانی درباره محرومیت کامیابی نیا برای دربی گفت: این بازیکن از مهره های تاثیرگذار پرسپولیس در خط هافبک به شمار می رود. اما او دیروز زحمتش را کشید و با گلی که زد سه امتیاز حساس را در برهه ای حساس و قبل از دربی به حساب پرسپولیس واریز کرد. قطعا هم تیمی هایش در دربی جای خالی او را پر خواهند کرد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter