در مقابل

1396/09/15
سپیدرود

سپیدرود

پرسپولیس تهران

چهارشنبه 15 آذر 1396

ورزشگاه سردار جنگل رشت - 15:00

رحمتی که سهل است عابدزاده هم باشد، گل می خورد

پرسپولیس کلاب : پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: اگر مهاجمان پرسپولیس  در زدن ضربه اخر دقت کنند رحمتی که سهل است اگر عابدزاده هم درون دروازه باشد گل می خورد.

 

رضا شاهرودی درباره دربی 82 و شرایط دو تیم اظهار داشت: این بازی ربطی به نتایج قبل از دربی ندارد و جدا از دیگر مسابقات این دو تیم است. اینکه پرسپولیسی ها بگویند چون ما ملوان را بردیم پس دربی را هم برنده می شودیم فکر غلطی است. نباید غرور آنها را بگیرد چون در این صورت کار خودشان دشوار خواهد شد. البته من هم مثل همه معتقدم که این بار کفه ترازو به نفع پرسپولیس سنگین تر است. 

رحمتی که سهل است عابدزاده هم باشد، گل می خورد
چهارشنبه | ۱۳۹۵/۰۱/۲۵ - ۱۳:۲۱ |
کد خبر : ۵۵۹۶ |
پیشکسوتان

وی افزود: در دربی های قبل یک تیم ته جدول بود یک تیم وسط جدول ولی این بار هر دو تیم در کورس قهرمانی رقابت شانه به شانه دارند. بنابراین استرس زیادی بر ورزشگاه و بازیکنان حاکم است. امیدوارم این جو بازیکنان پرسپولیس را نگیرد، با حوصله بازی کنند و به حرف برانکو گوش بدهند. در این صورت حتما پرسپولیس برنده می شود. 

هافبک اسبق پرسپولیس درباره نتیجه این دیدار گفت: پرسپولیس در 9 هفته گذشته روند کاملا رو به رشد داشته و شرایط مشخص می کند که این تیم می تواند برنده دربی باشد. من هم معتقدم بازی یک بر صفر به پایان می رسد. گل را هم یا طارمی می زند یا علیپور.

شاهرودی درباره نقطه قوت استقلال و اینکه چطور میتوان به این تیم ضربه زد توضیح داد: نقطه قوت استقلال لیدرشان یعنی امید ابراهیمی است. اگر او را مهار کنند این تیم دیگر چیزی ندارد. البته شهباززاده هم خوب است. ضمن اینکه استقلال بافت دفاعی ضعیفی دارد و در کناره ها و عمق ضعیف عمل می کند. صد در صد برانکو این مسائل را می داند و اگر بازیکنان پرسپولیس به عمق دفاع استقلال حمله کنند و بین دفاع راست و وسط آنها پاس توی در بدهند به گل می رسند.

بازیکن اسبق پرسپولیس در این باره که خیلی ها دروازه بان استقلال را نقطه قوت و اطمینان این تیم می دانند خاطرنشان کرد:مهاجمان پرسپولیس باید در تک به تک ها دقت زیادی داشته باشند و از زاویه خوب به توپ ضربه بزنند. در این صورت رحمتی که سهل است. اگر عابدزاده هم باشد دروازه اش باز خواهد شد.

مربی تیم سیاه جامگان درباره طلبش از این باشگاه گفت: چکی که از این باشگاه دارم را به وکیل داده ام. به زودی برای آنها اخطار صادر می شود و در صورت بی توجهی احضاریه و سپس حکم جلب. چون چک شخصی است و من هم پس از پیگیری از طریق باشگاه وقتی هیچ یک از آنها پاسخگو نبودند اقدام به این کار کردم.

شاهرودی در پایان گفت:یک دستگاه آپارتمان به فرهاد کاظمی دادند که ظاهرا سندش هم تجاری است. قرار است از این آپارتمان مبلغ 50 میلیون تومانش به من برسد. امیدوارم هرچه زودتر فرهاد کاظمی تکلیف این ملک را هم روشن کند تا من هم به بخشی از قراردادم برسم.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter