در مقابل

1396/09/15
سپیدرود

سپیدرود

پرسپولیس تهران

چهارشنبه 15 آذر 1396

ورزشگاه سردار جنگل رشت - 15:00

میناوند: فکرنکنم علی کریمی درتمرین حاضر شود

پرسپولیس کلاب : پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من که در  تمرین پرسپولیس بودم، تمام بازیکنان با انگیزه تمرین می کردند و دلیل صحبت های طارمی را نمی دانم. 

 

 مهرداد میناوند در رابطه با حضورش در تمرینات پرسپولیس پیش از دربی اظهار داشت: من مثل همیشه سعی کردم در مواقع سخت کنار تیم باشم. این هفته هم به تمرین رفتم تا به بازیکنان روحیه بدهم. به نظرم شرایط خیلی خوب بود و همه با انگیزه تمرین می کردند. همیشه تمرینات تیمهای برانکو خوب و شاداب است چون خودم نیز قبلا شاگرد او بودم و از تفکرش باخبر هستم.

میناوند: فکرنکنم علی کریمی درتمرین حاضر شود
پنج شنبه | ۱۳۹۵/۰۱/۲۶ - ۱۵:۳۵ |
کد خبر : ۵۶۱۹ |
پیشکسوتان

وی در واکنش به اینکه طارمی اعلام کرده پرسپولیس این هفته شُل تمرین کرده و با این وضعیت نمی تواند استقلال را ببرد، عنوان کرد: نمی دانم منظور مهدی چه بوده است اما من از شنیدن صحبت های او تعجب کردم. من که در تمرین بودم، ندیدم نه او و نه سایر بازیکنان شل تمرین کنند. اتفاقا خود مهدی طارمی خیلی با انگیزه بود و سایر بازیکنان نیز چنین وضعیتی داشتند. شاید هم قصد داشته از ترفندی استفاده کند اما منظورش را نفهمیدم.

پیشکسوت پرسپولیس درباره احتمال حضور علی کریمی در تمرین امروز سرخپوشان تصریح کرد: من فکر نمی کنم که علی کریمی در تمرین امروز حاضر شود. در آخرین صحبتی که با او داشتم، می دانم که علی در شهرستان بود و به من چیزی نگفت که قرار است در تمرین پرسپولیس حاضر شود. باز هم دقیقا نمی دانم که شرایط او چگونه است اما در هر صورت حضور بازیکنان قدیمی باعث روحیه دادن به تیم می شود.

میناوند در پایان درباره شانس برتری پرسپولیس گفت: دربی هیچ وقت قابل پیش بینی نبوده چون شرایطش با سایر بازیها متفاوت است. شرایط پرسپولیس هم اکنون بهتر است اما نمی دانم که مثل بازیهای قبلی می توانند بازی روانی را ارائه دهند یا خیر. امیدوارم هواداران پرسپولیس خوشحال از ورزشگاه بیرون بروند. 

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter