در مقابل

1396/09/15
سپیدرود

سپیدرود

پرسپولیس تهران

چهارشنبه 15 آذر 1396

ورزشگاه سردار جنگل رشت - 15:00

عربشاهی: روی ۴ استقلال خط قرمز کشیده شد

پرسپولیس کلاب: پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: خوشبختانه بازیکنان پرسپولیس 4 گل به ثمر رساندند تا این عددها دیگر نشان داده نشود و خط قرمزی روی آن کشیده شد.

ضیا عربشاهی در گفت‌وگویی، در مورد پیروزی 4 بر 2 پرسپولیس مقابل استقلال، گفت: از همان اول بازی انگیزه برد داشتیم. قبل از بازی گفتم از لحاظ روحی و روانی بهتر از حریف است و اینکه پرسپولیس دارای هدف است، امروز به عامل موثری تبدیل شد تا در دربی به پیروزی برسد. در هر زمینه‌ای که در بازی امروز نگاه می‌کردیم، پرسپولیس نسبت به حریف وضعیت بهتری داشت.

عربشاهی: روی ۴ استقلال خط قرمز کشیده شد
شنبه | ۱۳۹۵/۰۱/۲۸ - ۱۲:۱۳ |
کد خبر : ۵۶۶۹ |
پیشکسوتان
وی در مورد اینکه مظلومی خودش را مبتکر عدد 4 برای هواداران استقلال می‌دانست و حالا تیمش 4 گل دریافت کرده است، اظهار داشت: همان‌طور که گفتم سوبله چوبله، تمام شده و باید ببینیم اکنون چه چیزی برای ارائه وجود دارد. خوشبختانه بازیکنان پرسپولیس 4 گل به ثمر رساندند تا این این عددها دیگر نشان داده نشود و خط قرمزی روی آن کشیده شد.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد اینکه ‌آیا پرسپولیس اکنون مدعی اول قهرمانی است، گفت: 70 درصد راه قهرمانی طی شده است، پرسپولیس باید همین وضعیت را ادامه بدهد و از نظر روحی و روانی خودش را در سطح بالا نگه دارد. 30 درصد راه باقی مانده و سخت‌ترین حریفان پرسپولیس، نفت و گسترش هستند.

عربشاهی در پایان در رابطه با اینکه آیا این برد سرخپوشان را مغرور نمی‌کند، گفت: بازیکنان پرسپولیس محروم نخواهند شد، چراکه دارای هدف هستند. آنها بر سر مزار هادی نوروزی هم‌قسم شدند تا به مقام قهرمانی برسند و جام را کپورچال ببرند. امیدوارم این روند ادامه داشته باشند و پرسپولیس باز هم به موفقیت برسد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter