در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

علی کریمی:همه نگران صعود به جام جهانی هستند/هادی به حقش نرسید

پرسپولیس کلاب : مشاور باشگاه خونه به خونه بابل گفت:امیدوارم  خونه به خونه به لیگ برتر صعود کند و بتوانیم یاد و خاطره هادی عزیز را هم گرامی داشته باشیم.

 علی کریمی درباره دیدار خونه به خونه بابل مقابل پیکان در نیمه نخست اظهار داشت:در زدن ضربات آخر بچه ها کم دقت هستند.روی هم رفته خونه به خونه خوب بود.پیکان شانس اول صعود به لیگ برتر است.امیدوارم بچه ها در نیمه دوم به گل برسند.

 

علی کریمی:همه نگران صعود به جام جهانی هستند/هادی به حقش نرسید
دوشنبه | ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۸:۵۴ |
کد خبر : ۵۷۱۴ |
پیشکسوتان

 وی درباره همکاری اش با باشگاه خونه به خونه گفت:حسن زاده از دوستان من هستند.قرار نبود حضورم رسانه ای شود ولی او به من لطف کرد و من مشاور باشگاه شدم.امیدوارم این همکاری باعث شود که تیم بابل راهی لیگ برتر شود.

پیشکسوت فوتبال ایران خاطرنشان کرد:خیلی از بازیکنان لیگ برتر مازندرانی هستند و جزو مهره های کلیدی تیم شان هم محسوب می شوند.واقعا حیف است که این تیم در لیگ برتر نماینده نداشته باشد.امیدوارم خونه به خونه به لیگ برتر صعود کند و بتوانیم یاد و خاطره هادی عزیز را هم گرامی داشته باشیم.

وی درباره درگذشت هادی نوروزی گفت:نوروزی از دوستان خوب ما بود.همه صحبت از بحث اخلاقی می کنیم ولی هادی از نظر فنی هم خوب بود که به حقش نرسید.جا دارد از مردم عزیز بابل هم تشکر کنم که در مراسم هادی سنگ تمام گذاشتند.من در عمرم چنین مراسمی ندیده بودم.امیدوارم جشن صعود خونه به خونه را بگیریم.

کاپیتان اسبق تیم ملی درباره خودش در باشگاههای بزرگ حضور داشته و اینکه باشگاه خونه به خونه با باشگاه‌های روز دنیا چقدر فاصله دارد، گفت: می‌توان با برنامه‌ریزی به شرایط مطلوب رسید. حسن‌زاده ایده‌های زیادی برای این باشگاه و فوتبال ما دارد. در فوتبال دنیا پول‌های زیادی برای خرید بازیکن هزینه می‌شود، پس درآمد دارند که این پول‌ها را هزینه می‌کنند.

وی ادامه داد:فوتبال می‌تواند به‌راحتی مخارجش را تأمین کند، اگر حق‌پخش تلویزیونی، تبلیغات محیطی و ورزشگاه‌های اختصاصی داشته باشیم. این چیزها که به عمر بازیگری ما قد ندادامیدوارم این چیزها را در فوتبال ایران ببینیم.

کریمی درباره شرایط تیم ملی افزود:الان دوباره همه نگران صعود به جام جهانی هستند.در حالیکه ما اصلا نباید به آسیا فکر کنیم.هدف ما باید بزرگ تر از این ها باشد و بتوانیم به اهداف مهمی که داریم برسیم.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter