در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

پیوس: مسوولان پرسپولیس باید عذرخواهی کنند/ پیشکسوت را دعوت نکردند که هیچ، به آنها خندیدند

پرسپولیس کلاب : پیشکسوت باشگاه پرسپولیس با انتقاد از مسئولان این باشگاه می‌گوید   به جای اینکه پیشکسوتان به مهمانی این باشگاه دعوت شوند آن‌ها را مسخره می‌کنند تا دیگران بخندند.

فرشاد پیوس درباره انتقاد علی پروین از مسئولان باشگاه پرسپولیس به خاطر تقلید صدایش در مهمانی باشگاه پرسپولیس اظهارکرد:پروین حق دارد ناراحت باشد. من فکر می‌کنم مدیران باشگاه با او و پیشکسوتان باشگاه قصد و غرضی دارند که این گونه رفتار می‌کنند. امثال علی پروین، علی دایی و خیلی امثال این‌ها برای باشگاه پرسپولیس زحمت کشیده‌اند که این باشگاه به اینجا رسیده اما الان کار به جایی رسیده که پیشکسوت باشگاه را به مهمانی باشگاه دعوت نمی‌کنند و با تقلید صدایش پیشکسوت را مسخره می‌کنند و به او می‌خندند.

پیوس: مسوولان پرسپولیس باید عذرخواهی کنند/ پیشکسوت را دعوت نکردند که هیچ، به آنها خندیدند
سه شنبه | ۱۳۹۵/۰۲/۲۸ - ۱۴:۳۴ |
کد خبر : ۶۲۵۷ |
پیشکسوتان

 اواضافه کرد: من فکر می‌کنم طاهری در حد و اندازه باشگاه پرسپولیس نیست. من انتظار داشتم مدیرعامل باشگاه نسبت به این موضوع واکنش نشان دهد و اجازه ندهد که در آن مهمانی با مسخره کردن پیشکسوت باشگاه دیگران بخندند. البته روابط عمومی باشگاه هم که این گونه برنامه‌ها را تدارک دیده بود، مقصر است. آن‌ها باید نسبت به کاری که انجام شده است عذرخواهی کنند نه اینکه فقط توجیه کنند.

پیوس در بخش دیگری از صحبت‌هایش اضافه کرد: واقعا برایم جای سوال است که چرا یکی از پیشکسوتان در این مراسم حضور نداشت. من که روزی آقای گل پرسپولیس بودم الان تازه متوجه شدم که روز قبل باشگاه مهمانی گرفته است! در هیچ جای دنیا چنین اتفاقاتی رخ نمی‌دهد که پیشکسوتان را به راحتی کنار بگذارند. مدیرعامل باشگاه و مسئولان فامیل‌های خودشان را به این مهمانی دعوت کرده بودند و حتی اعضای کانون هواداران هم بودند. این در حالی است که شنیده‌ام حتی یک نفر از پیشکسوتان باشگاه به این مهمانی دعوت نشده بود.

پیوس در بخش دیگری از صحبت‌هایش درباره نتایج پرسپولیس هم گفت: من فکر می‌کنم پرسپولیس نتایج خیلی خوبی گرفت و توانست به موفقیت برسد. پرسپولیس فصل خوبی را سپری کرد و نباید برای نتایج این تیم ناراحت باشیم زیرا پرسپولیس با مربی بزرگی چون برانکو توانسته از انتهای جدول به بالای جدول بیاید. به اعتقاد من این تیم از الان باید خودش را برای حضور موفق در آسیا آماده کند.

وی در پایان درباره صعود تیم سپیدرود رشت به لیگ یک هم گفت: پس از تلاشی که انجام دادیم توانستیم سپیدرود رشت را بعد از 24 سال به لیگ یک بیاوریم. واقعا از این موضوع خوشحالم. فعلا مسئولان باشگاه به من گفته‌اند که قراردادم را تمدید کنم اما هنوز تصمیم نهایی را نگرفته‌ام.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter