در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

پروین:آرزویم این است پرسپولیس تیم خوبی ببندد/درباره استقلال حرفی ندارم

پرسپولیس کلاب : سرمربی سابق پرسپولیس گفت: با شرایط   فعلی کار دست خود مربیان است و آنها می توانند از حقوق بازیکنان دفاع کنند.

علی پروین درباره حضورش در نشست کانون مربیان اظهار داشت: مجید جلالی و بیژن ذوالفقارنسب از دوستان خوب من هستند آنها دو تن از مربیان زحمتکش فوتبال کشور در سال های گذشته بوده اند. آنها به همراه چند نفر دیگر از دوستان در این کانون زحمت می کشند تشکیلات خوبی را درست کردند مهم این است که آنها این حرکت را شروع کردند.

پروین:آرزویم این است پرسپولیس تیم خوبی ببندد/درباره استقلال حرفی ندارم
سه شنبه | ۱۳۹۵/۰۳/۱۱ - ۱۸:۰۹ |
کد خبر : ۶۴۹۳ |
پیشکسوتان

وی ادامه داد: با این شرایط کار دست خود مربیان است و آنها می توانند از حق و حقوق بازیکنان و مربیان دفاع کنند. آنهاباید قدرت عملی بیشتری داشته باشند. مسوولان هم باید از آنها حمایت کنند و بودجه در اختیار آنها قرار بدهند. من هم با افتخار در این مراسم شرکت کردم زیرا متعلق به مربیان و فوتبال است. 

سرمربی اسبق پرسپولیس اذعان داشت: به همه کسانی که انتخاب شدند تبریک می گویم. خود مربیان بهترین های رده های سنی و لیگ ها را انتخاب کردند. به آنها خسته نباشید می گویم. باز هم می گویم که این کانون باید قدرت اجرایی بیشتری داشته باشد و از آنها حمایت شود. 

وی درباره شرایط نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: بعدا در این باره صحبت می کنم اما فقط آرزو می کنم که تیم خوبی برای فصل آینده بسته شود. 

پروین در خاتمه درباره شرایط کنونی باشگاه استقلال و تغییرات احتمالی در این تیم بیان داشت: در مراسم به اندازه کافی در این رابطه صحبت کرده ام و بعدها صحبت خواهم کرد اما الان صحبت خاصی در این رابطه ندارم. 

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter