در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

پیوس: کی‌روش حد و حدود خود را بشناسد/ او به برانکو توهین کرده و باید عذرخواهی کند

پرسپولیس کلاب: پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: کی‌روش  بیش از حد از خطوط قرمز رد می‌شود و باید حدو حدود و جایگاه خودش را بشناسد.

فرشاد پیوس در خصوص یارگیری تیم فوتبال در فصل نقل و انتقالات گفت: به نظرم امسال یک سال رویایی برای پرسپولیس بوده و هیچوقت اینقدر خوب یارگیری نشده بود. بچه‌هایی به پرسپولیس آمدند که همگی به این تیم تعصب دارند و در تیم‌های خودشان از بهترین‌ها بودند اما به نظرم پرسپولیس نیاز به یک مهاجم شش‌دانگ دارد که بتواند زحمت سایر بازیکنان را تبدیل به گل کند.

پیوس: کی‌روش حد و حدود خود را بشناسد/ او به برانکو توهین کرده و باید عذرخواهی کند
دوشنبه | ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۲:۲۹ |
کد خبر : ۶۸۵۲ |
پیشکسوتان

وی در مورد اینکه هواداران پرسپولیس منتظر مهاجمی در سطح فرشاد پیوس هستند، اظهار داشت: هواداران به من لطف دارند اما من فکر می‌کنم مسعود حسن‌زاده مهاجم خوبی است که می‌تواند به عنوان یک فوروارد ششدانگ بازی کند. او فوتبالی شبیه طارمی دارد و به نظرم می‌تواند جایگزین او باشد.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در مورد صحبت‌هایی که از قول علیرضا منصوریان سرمربی استقلال مطرح شده و از قول او گفته شده که می‌خواهد پوست برانکو را بکند،‌گفت: من علیرضا منصوریان را می‌شناسم و او را فردی باادب و بی‌حاشیه می‌دانم که در مربیگری هم عملکرد خوبی داشته است. مطمئن هستم این ادبیات شیطنت برخی‌هاست و متعلق به منصوریان نیست.

پیوس درباره بیانیه‌ای که کی‌روش در فیس‌بوک خود منتشر کرده و در آن با ادبیات بسیار تندی به برانکو سرمربی پرسپولیس تاخته، افزود: به نظرم کی‌روش بیش از حد از خطوط قرمز رد شده است و او باید حد و حدود و جایگاهش را بشناسد. به نظرم بهتر است که مهدی تاج به عنوان رئیس فدراسیون با او صحبت کند. کی‌روش باید بداند تحت استخدام فدراسیون فوتبال ایران است و فدراسیون فوتبال در استخدام او نیست که هر چه دلش می‌خواهد بگوید. به نظرم او به برانکو توهین کرده و باید از سرمربی پرسپولیس عذرخواهی کند. برانکو یک مربی بی‌حاشیه است و کارش را به خوبی انجام می‌دهد اما کی‌روش به او توهین کرده است.

وی تصریح کرد: او باید بداند که اینجا ایران است و نباید به راحتی توهین کرد. برانکو یک مربی فهیم است که بی‌حاشیه کارش را می‌کند اما حاشیه‌هایی که کی‌روش ایجاد می‌کند به تیم ملی لطمه می‌زند و اگر تیم ملی به جام جهانی نرود دود آن به چشم فوتبال ما خواهد رفت. اگر به جام جهانی نرویم کی‌روش ضرر نمی‌کند چرا که او پولش را می‌گیرد و می‌رود اما در این میان فوتبال ایران است که ضرر خواهد کرد. برانکو تقصیری ندارد و کار خودش را می‌کند اما کی‌روش علیه او صحبت‌های بدی مطرح کرده است.

پیشکسوت فوتبال کشورمان درباره آینده کاری خود هم اظهار داشت: بعد از اینکه با سپیدرود رشت به لیگ دسته یک صعود کردیم اما برای ادامه همکاری به توافق نرسیدیم. در حال حاضر با 2 تیم لیگ یکی که پرطرفدار هم هستند در حال مذاکره هستم. از طرفی یک پیشنهاد خوب از لیگ دسته دوم هم دارم و طی روزهای آینده تکلیف من هم روشن خواهد شد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter