در مقابل

1396/09/15
سپیدرود

سپیدرود

پرسپولیس تهران

چهارشنبه 15 آذر 1396

ورزشگاه سردار جنگل رشت - 15:00

دو میلیارد برای مهدی طارمی کم است

پرسپولیس کلاب: مدافع پیشین پرسپولیس و استقلال گفت:تا   امروز نه تنها بمبی در نقل و انتقالات منفجر نشده بلکه سیگارت شم چهارشنبه سوری هم منفجر نشده است.

مهدی هاشمی نسب درباره دیدار شب گذشته خود و خداداد عزیزی با حسین هدایتی و مهدی طارمی اظهار داشت:پس از مسابقات جام ستارگان من و خداداد به یک رستوران رفتیم و پس از گذشت ساعتی دیدیم که هدایتی به آنجا آمد.مدتی گذشت که مهدی طارمی هم آنجا حضور یافت و می توانم بگویم کل دیدار ما اتفاقی بود.

دو میلیارد برای مهدی طارمی کم است
جمعه | ۱۳۹۵/۰۴/۰۴ - ۱۵:۱۵ |
کد خبر : ۶۹۲۴ |
پیشکسوتان

وی ادامه داد:دوستان لطف کردند و از ما دعوتی داشتند که بر سر میز آنها حضور پیدا کنیم.ما هم رفتیم و دقایقی با هدایتی و طارمی هم کلام شدیم.

هاشمی نسب درباره اینکه ظاهرا خداداد عزیزی به طارمی توصیه ای داشته است گفت:خداداد دقایقی با طارمی صحبت کرد و به او گفت اگر الان پیشنهادی از بوندس لیگا یا لالیگا داشتی به تو توصیه می کردم بی درنگ برو ولی الان به نظرم هنوز جا داری که در پرسپولیس و فوتبال ایران به کارت ادامه بدهی و پس از اینکه شرایط کاملا مهیا شد به اروپا بروی.

وی درباره اینکه شخصا چه نظری درباره آینده طارمی دارد بیان داشت:من فکر می کنم آینده به مهدی تعلق دارد.او بهترین بازیکن فعلی ایران است و هر چه پول بگیرد حقش است و باید گفت نوش جانش.دو میلیارد هم برای مهدی در این فوتبال کم است.

هاشمی نسب درباره اینکه نقل و انتقالات این روزهای فوتبال ایران را چطور ارزیابی می کند گفت:من نظرم را بارها گفته ام و دوباره می گویم.از دید من تا امروز نه تنها بمبی در نقل و انتقالات منفجر نشده بلکه سیگارت شم چهارشنبه سوری هم منفجر نشده است.همه این ها بازی است و نمی دانم چرا برخی می خواهند ملت را با عنوان بمب سر کار بگذارند.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter