در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

وطن‌خواه: طارمی و رضاییان ۴۰ میلیون نفر را مسخره کردند/ شکایت از این دو اشتباه است

پرسپولیس کلاب: پیشکسوت پرسپولیس با انتقاد شدید  از مهدی طارمی و رامین رضائیان، گفت که این دو نفر با احساسات 40 میلیون هوادار این تیم بازی کردند.

رضا وطن‌خواه در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به حواشی ایجاد شده پیرامون مهدی طارمی و رامین رضائیان چیست، گفت: خطاب به این دو نفر می‌گویم که شما در پرسپولیس بازیکن شده‌اید. ما در پرسپولیس مجانی بازی می‌کردیم و به این تیم خدمت می‌کردیم. شما میلیاردی پول می‌گیرید و حالا مردم را مسخره خودتان می‌کنید، مگر قحطی فوتبالیست است که فکر کرده‌اید پرسپولیس را می‌توانید به این راحتی دور بزنید.

وطن‌خواه: طارمی و رضاییان 40 میلیون نفر را مسخره کردند/ شکایت از این دو اشتباه است
چهارشنبه | ۱۳۹۵/۰۴/۰۹ - ۱۸:۲۶ |
کد خبر : ۷۰۱۰ |
پیشکسوتان

واقعا بازی با احساسات 40 میلیون هوادار درست است؟ آیا پرسپولیس برای شما کم گذاشت که شما این کار را کردید؟ واقعا کی‌روش حق دارد که ناز بازیکن را نمی‌کشد. شاید پرسپولیس از نداشتن طارمی و رضائیان کمی ضرر کند ولی شخصیتش باید حفظ شود.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا بهتر نبود پرسپولیس زودتر از اینها قید این دو بازیکن را می‌زد، اظهار کرد: همه دوست دارند تیم قدرتمندی ببندند. همین الان برای نریمان جهان در تبریز چه خبر شده است؟ من شنیده‌ام که طارمی و رضائیان به پرسپولیس وعده‌هایی داده بودند و پرسپولیس روی وعده‌های آنها حساب کرده بود. کار طارمی و رضائیان قشنگ نبود. آنها باید بدانند که خیلی‌ها آرزوی بازی در پرسپولیس را دارند. واقعا این رفتار از یک بازیکن ملی‌پوش بعید است.

پیشکسوت پرسپولیس در پایان با انتقاد از اینکه این باشگاه به دنبال شکایت از رامین رضائیان و مهدی طارمی است، گفت: من نمی‌دانم برای چه می‌خواهند شکایت کنند. به نظرم باید دور این دو بازیکن را برای همیشه خط کشید تا شأن تیم حفظ شود. چرا باید منت طارمی و رضائیان را بکشیم. من همانطور که گفتم مثل کی‌روش فکر می‌کنم و ناز بازیکن را نمی‌کشم. الان چند سال است که پرسپولیس قهرمان نشده است، آیا از تعداد هوادارانش چیزی شده است؟ چیزی که مسلم است اینکه پرسپولیس بدون طارمی و رضائیان هم پابرجاست.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter