در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

پایان تلخ آسمان خراش ایرانی ؛مرگ در روزهای فراموشی

پرسپولیس کلاب: پزشکان می گویند از بین رفتن قوای کامل جسمی اش،   عامل مرگ خدیری بود.

خبری تلخ تر پس از یک خبر تلخ. وقتی چند وقت پیش، خبر دست فروشی ایرج خدیری پیشکسوت بسکتبال ایران در رسانه ها مطرح شد، همه شوکه شدند. اینکه چطور ممکن است یک ملی پوش سابق به چنین حال و روزی بیفتد. اما خبر تلخ تر دقایقی قبل منتشر شد؛ مرگ او.

 

پایان تلخ آسمان خراش ایرانی ؛مرگ در روزهای فراموشی
یکشنبه | ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۰:۲۲ |
کد خبر : ۷۱۱۵ |
پیشکسوتان

این شوک دوم بسیار سنگین تر و تلخ تر بود. خدیری بکستبال را از سال 64 آغاز کرد. در همان سال های اول بازی اش، به تیم ملی رسید. سال 77 بود که مصدوم شد و از بسکتبال حرفه ای خداحافظی کرد.

16 7 9 231913photo 2016 07 09 23 16 00

خدیری در روزهای سخت زندگی اش همیشه از مسئولان فدراسیون و باشگاه فتح گلایه می کرد که چرا به او توجهی نمی کنند. در لابلای این مشکلات سخت، بیماری ms همسر او هم مشکلاتش را دو چندان کرد. هر چند خدیری با حضور در سینما و تلویزیون کمی به زندگی بازگشت اما هیچ چیز برای او پایدار نبود.
این بود که خدیری رو به دستفروشی آورد. آنها که او را می شناختند در حوالی میدان امام حسین(ع) بهت زده به قهرمان ملی شان نگاه می کردند. این مشکلات سرانجام امروز خدیری را از پای در آورد و او برای همیشه رفت.
پزشکان می گوید از بین رفتن قوای کامل جسمی اش، عامل مرگ او بود. پرسپولیس کلاب هم این ضایعه را به خانواده خدیری و همچنین ورزش ایران تسلیت می گوید. از خدیری دو فرزند خردسال هم به یادگار مانده است که حداقل مسئولان می توانند به خانواده او کمک کنند. همسر خدیری هم همچنان به دلیل ام اس با مشکلات زیادی روبروست

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter