در مقابل

1396/09/15
سپیدرود

سپیدرود

پرسپولیس تهران

چهارشنبه 15 آذر 1396

ورزشگاه سردار جنگل رشت - 15:00

طارمی و رضاییان شانس آوردن کشته نشدند

پرسپولیس کلاب: پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: به عنوان یک  پرسپولیسی و یک شاهینی قدیمی هرکاری بتوانم برای تیم انجام می دهم اما نه به عنوان وظیفه شغلی و انتصابی.

حسین کلانی درباره جدایی مهدی طارمی و رامین رضاییان از پرسپولیس اظهار داشت: مدت هاست از فوتبال ایران دورم و دو روز پیش به ایران برگشتم و اخبار را با دقت رصد نمی کردم لذا نمی توانم درباره جدایی طارمی و رضاییان از پرسپولیس نظر دقیقی بدهم ابتدا باید بدانم چه مسایل رخ داده است.

طارمی و رضاییان شانس آوردن کشته نشدند
جمعه | ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۲۰:۴۵ |
کد خبر : ۷۱۹۹ |
پیشکسوتان

فقط معتقدم آنها خیلی شانس آوردند که روز حضورشان در ترکیه در فرودگاه نبودند و در آن انفجار اتفاق تلخی برایشان رخ نداد. 

وی در پاسخ به این سوال که آیا نحوه جدایی آنها که به دلخوری هواداران پرسپولیس منجر شد صحیح بود؟ گفت: آنچه در این ماجرا مهم است به بحث مالی و اقتصادی برمی گردد. دنیا دنیای پول است. اقتصاد نقش اساسی را ایفا می کند. متاسفانه دیدگاه ها هنوز مربوط به گذشته است. نباید مقایسه کنیم و بگوییم در قدیم بازیکنان چگونه بودند و حالا چگونه هستند. ما باید سیستم و روش مان را تغییر دهیم وقتی ما حرفه ای نیستیم نباید توقع داشته باشیم بازیکنان مان از روش های واضح و شفاف استفاده کند. من نمی خواهم قضاوت کنم ولی تا وقتی سیستم حرفه ای در فوتبال مان حاکم نشود شرایط همین است. 

پیشکسوت پرسپولیس اضافه کرد: هواداران با احساساتشان پیش می روند. همیشه مسایل احساسی جایگزینی برای مسایل درست بوده است. وقتی شما به من قوانین راهنمایی و رانندگی را آموزش نمی دهید نمی توانی جریمه ام کنید ما به بازیکن قوانین حرفه ای را آموزش نداده ایم و به او می گوییم حرفه ای عمل کن. او نیز جواب می دهد آیا شما به عنوان صاحب کار من قوانین حرفه ای دارید؟ آیا بیمه من آینده من مدیربرنامه من و ... همگی در چارچوب فوتبال حرفه ای قرار دارد. 

کلانی در پایان در پاسخ به این پرسش که آیا قرار است در باشگاه پرسپولیس مسوولیتی را عهده دار شود گفت: بنده به عنوان یک پرسپولیسی و یک شاهینی قدیمی هرکاری بتوانم برای تیم انجام می دهم اما نه به عنوان وظیفه شغلی و انتصابی. بنده در گذشته و در زمان سیاسی عضو هیات مدیره شدم و برنامه اسپانیا را گذاشتیم که دیدید چه مسایلی پیش آمد. یک مقطعی هم به باشگاه آمدم و قرار بود مجموعه ورزشی پرسپولیس را مهندسی کنیم و به ثمر برسانیم اما حاصلی نداشت. به دلیل آنکه اینجا کار گروهی مورد پذیرش نیست بنده ترجیح می دهم مسوولیتی نپذیرم.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter