در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

آشتیانی: پرسپولیس چرا با هواداران شفاف صحبت نمی‌کند؟

پرسپولیس کلاب: پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید در رفتن  و بازگشت مهدی طارمی به این تیم، باشگاه پرسپولیس شفاف و درست عمل نکرده است.

ابراهیم آشتیانی درباره بازگشت مهدی طارمی از ترکیه به پرسپولیس اظهار کرد: من از زیر و بم این اتفاق خبر ندارم اما می‌دانم که باشگاه پرسپولیس در این موضوع شفاف عمل نکرده است. اگر طارمی با باشگاه پرسپولیس قرارداد داشت چرا به ترکیه رفت و اگر با ترکیه‌ای‌ها قرارداد بسته بود چرا به پرسپولیس بازگشت.

آشتیانی: پرسپولیس چرا با هواداران شفاف صحبت نمی‌کند؟
یکشنبه | ۱۳۹۵/۰۴/۲۷ - ۱۶:۰۸ |
کد خبر : ۷۲۸۸ |
پیشکسوتان

 طارمی بازیکن مودب و بااخلاقی است و تا به حال حرکت ناشایستی از او ندیدم اما باشگاه پرسپولیس باید با هواداران شفاف صحبت کند.

او اضافه کرد: این اتفاقات و رفتن و بازگشتن طارمی در زمانی که او یکی از بازیکنان آینده‌دار فوتبال ما محسوب می‌شود می‌توانست برای او به دردسر بزرگی تبدیل شود. وقتی در تیم‌تان بازیکنانی دارید که جوان هستند و احتمال ورود حاشیه افزایش می‌یابد باشگاه باید بیش از پیش هوای بازیکنانش را داشته باشد.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه برانکو ایوانکوویچ پیش از این عنوان کرده بود کسانی که رفته‌اند دیگر نمی‌توانند به این تیم برگردند اما در عمل این اتفاق رخ نداد گفت: در این شرایط که طارمی به اشتباهش پی برده و در بحث انتقال به ترکیه هم فریب دلالان را خورده نباید بیش از پیش به او خرده گرفت تا از لحاظ روحی و روانی با مشکل مواجه شود. او باید با مدیر برنامه‌های حرفه‌ای و حقوقدان کار کند. طارمی شرایطی مشابه مهرداد اولادی را دارد. اولادی هم بازیکن شهرستانی بود اما به خاطر انتخاب‌های اشتباهش فوتبالش را خراب کرد. زمانی که سرپرست پرسپولیس بودم حتی مشکلات خانوادگی بازیکنان را هم حل می‌کردم. در حال حاضر کسانی در باشگاه پرسپولیس هستند که فقط این تیم را تخریب می‌کنند. مردم چه گناهی کرده‌اند که به خاطر اشتباهات آن‌ها ناراحت شوند.

آشتیانی با بیان اینکه انتقال فوتبالیست‌های ایرانی به اروپا اتفاق خوبی است، افزود: ما در گذشته کریم باقری، علی دایی و مهدی مهدوی‌کیا را به اروپا انتقال دادیم و در آن زمان سود خوبی را هم از این انتقال‌ها به دست آوردیم. باشگاه پرسپولیس می‌توانست با عقد قرارداد مناسب خودش این بازیکن را به اروپا ترانسفر کند ولی وقتی با بازیکن جوان و مستعد قرارداد یک ساله می‌بندند همین اتفاق رخ می‌دهد. مدیران پرسپولیس الان هم نباید با طارمی قرارداد یک ساله ببندند و حداقل مدت زمان قرارداد پرسپولیس و طارمی باید سه سال باشد.

او درباره خداحافظی جواد نکونام از دنیای فوتبال گفت: وقتی همایون بهزادی که موسس واقعی باشگاه پرسپولیس است، غریبانه از میان ما می‌رود، برای سایر بازیکنان نمی‌توان حرفی زد. حتی در روز تدفین همایون بهزادی مدیران پرسپولیس بازیکنان این تیم را که عمدتا شناختی از بهزادی نداشتند را هم به این مراسم نیاوردند.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter