در مقابل

1396/09/15
سپیدرود

سپیدرود

پرسپولیس تهران

چهارشنبه 15 آذر 1396

ورزشگاه سردار جنگل رشت - 15:00

عبدی: امیدوارم در پرونده طارمی، او و پرسپولیس ضرر نکنند/باشگاه حسرت بازیکنان تیم "ب" را می‌خورد

پرسپولیس کلاب: عضو سابق هیات مدیره باشگاه پرسپولیس امیدوار است  مسائل حقوقی پرونده مهدی طارمی به خودش و باشگاه پرسپولیس زیان نزد.

حسین عبدی درباره انحلال تیم "ب" پرسپولیس، اظهار کرد: ابتدا که این اتفاق افتاد من در سفر بودم و کاملا در جریان این موضوع قرار نگرفته بودم، ولی وقتی از سفر بازگشتم با بازیکنانی که با آنها کار می‌کردیم با من تماس گرفتند و درباره انحلال تیم "ب" تیم فوتبال پرسپولیس توضیحات کامل را به من دادند. از شنیدن این خبر واقعا ناراحت و دلسرد شدم.

عبدی: امیدوارم در پرونده طارمی، او و پرسپولیس ضرر نکنند/باشگاه حسرت بازیکنان تیم "ب" را می‌خورد
چهارشنبه | ۱۳۹۵/۰۴/۳۰ - ۰۷:۱۳ |
کد خبر : ۷۴۴۳ |
پیشکسوتان

وی افزود: ما از میان چیزی حدود دو هزار و ۵۰۰ نفر ۲۵ نفر را انتخاب کردیم و اردوهای مختلفی را تدارک دیدیم تا این نفرات را آماده کنیم. حدود یک ماه اردو داشتیم تا بتوانیم از میان دو هزار و ۵۰۰ نفر نفراتی که استعداد دارند را شناسایی و انتخاب کنیم. حال که تیم "ب" منحل شده است، معلوم نیست چه اتفاقی برای این بازیکنان رخ خواهد داد. برخی از این بازیکنان که شهرستانی هستند و به تهران آمده‌اند طی چند روز گذشته شب‌ها در پارک می خوابیدند و جایی برای اسکان نداشتند، ولی از شب گذشته (دوشنبه) من با هزینه شخصی خودم و با کمک برخی از دوستانم مکانی را فراهم کردیم تا این بازیکنان فعلا در آنجا اسکان داشته باشند تا تکلیفشان مشخص شود. البته در صدد هستیم که یک زمین تمرین هم فراهم کنیم تا این بازیکنان فعلا به تمرینات ادامه دهند تا تکلیفشان مشخص شود.

عضو سابق هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در ادامه خاطر نشان کرد: فکر می‌کنم که در این جریان باشگاه پرسپولیس از نظر سرمایه نیروی انسانی لطمه خورد و مطمئنا در آینده که برخی از این بازیکنان ستاره شوند باشگاه حسرت خواهد خورد که چرا آنها را نگه نداشته است. ما با هدف پشتوانه‌سازی برای باشگاه پرسپولیس ماه‌ها تلاش کرده‌ایم تا مقدمات تشکیل تیم "ب" را فراهم کنیم، اما متاسفانه با یک تصمیم ناگهانی تیم منحل شد.

عبدی در بخش دیگری از صحبت‌های خود درباره بازگشت مهدی طارمی به تیم فوتبال پرسپولیس، خاطر نشان کرد: من واقعا مهدی طارمی را دوست دارم. زمانی که در این تیم کار می‌کردیم طارمی تازه به پرسپولیس آمده بود. او واقعا بازیکن تاثیرگذار و با استعدادی است. به اعتقاد من داستان رفت و آمد او نباید اتفاق می‌افتد، اما حالا که این اتفاق افتاده و مهدی طارمی پس از عقد قرارداد با باشگاه ترکیه‌ای مجددا به باشگاه پرسپولیس باز گشته است، امیدوارم که خودش و همین طور باشگاه پرسپولیس از مسائل حقوقی این جریان زیان نبینند.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • سلام. خوش آمدی gif{2}
  <br />سلام مرسی<br />این پرچمو که میذاری عالیه<br />یه انرژی عجیبی میده به ادم gif{2} gif{2}

  چهارشنبه 30 تیر 1395 - حدود 1 سال قبل
 • gif{2} gif{2}
  <br />سلام. خوش آمدی gif{2}

  چهارشنبه 30 تیر 1395 - حدود 1 سال قبل
 • gif{2} gif{2}

  چهارشنبه 30 تیر 1395 - حدود 1 سال قبل
 • حامد دیگه نگرد GIF{}56 <br />فیلم کامل عملکرد پارسالو پیریمی یوف رو پیدا کردم GIF{}54 <br /><br />لعنت بر بعضی از این خبرگزاری های ایرانی gif({40 <br /><br />این کجا بازیکن بدیه اخه?! بر خلاف بنسون خیلی هم پا به توپه<br /><br />یه گل خیلی خوشگلم زده بود
  <br />فیلمش بیارش تا آپلودش کنم تو آپارات <br /><br />تا همه ببینن

  چهارشنبه 30 تیر 1395 - حدود 1 سال قبل
 • مهمان - MHI

  حامد دیگه نگرد GIF{}56 <br />فیلم کامل عملکرد پارسالو پیریمی یوف رو پیدا کردم GIF{}54 <br /><br />لعنت بر بعضی از این خبرگزاری های ایرانی gif({40 <br /><br />این کجا بازیکن بدیه اخه?! بر خلاف بنسون خیلی هم پا به توپه<br /><br />یه گل خیلی خوشگلم زده بود

  چهارشنبه 30 تیر 1395 - حدود 1 سال قبل
 • gif{2}

  چهارشنبه 30 تیر 1395 - حدود 1 سال قبل

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter