در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

هلالی:وقتی با پرسپولیس بازی می کنیم،متوجه بزرگی اش می شویم

پرسپولیس کلاب: سرمربی تیم هف سمنان گفت: نباید کاری کنیم افرادی که در بخش خصوصی وارد فوتبال شدند از فوتبال فراری شوند.

اسماعیل هلالی بعد از دیدار تدارکاتی تیمش با پرسپولیس اظهار داشت: پرسپولیس در دو سال اخیر پیشرفت خوبی داشته و فقط تیم هایی که مقابل پرسپولیس بازی می کنند می فهمند که این تیم چقدر تیم بزرگیست. من دو سال است که برانکو و پرسپولیس را رصد می کنم و سعی کردم که شمه ای از خود پرسپولیس را مقابل این تیم نشان دهم.

هلالی:وقتی با پرسپولیس بازی می کنیم،متوجه بزرگی اش می شویم
سه شنبه | ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۲۱:۳۸ |
کد خبر : ۸۰۱۸ |
پیشکسوتان

وی درباره تساوی تیمش در این بازی گفت:هدفم برد نبود فقط هدفم این بود که کارهایی که در تمرین می کنیم در این بازی نشان بدهیم و از پرسپولیس تشکر می کنم که این فرصت را در اختیار ما قرار دادند.

سرمربی هف درباره وضعیت این باشگاه بیان داشت: ما باید آنهایی که به ورزش می آیند را حمایت کنیم و نباید کاری کنیم که از ورزش فراری شوند. امکانات این افراد محدود است اما ما و امثال ما سعی کردیم که با کار کردن این افراد را تقویت کنیم. این افراد خیلی مثبت هستند.

هلالی درباره غیبتش در این بازی گفت: من ستاره نبودم و برای این بازی ستاره ها را دعوت کردند. برای همه آنها آرزوی موفقیت دارم به خصوص برای جواد نکونام

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • pic.ir/images/3jzaa377pvjcbizfxrqc.jpg" alt="http://8pic.ir/images/3jzaa377pvjcbizfxrqc.jpg" style="max-width:300px;max-height:300px;" />

    سه شنبه 02 شهریور 1395 - حدود 1 سال قبل

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter