در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

حمید درخشان

درخشان : قرار نیست طارمی همه توپها را گل کند

مربی سابق پرسپولیس معتقد است این تیم می‌تواند با اختلاف قهرمان لیگ شود.
درخشان : قرار نیست طارمی همه توپها را گل کند
شنبه | ۱۳۹۵/۰۸/۰۸ - ۱۵:۵۴ |
کد خبر : ۸۶۱۸ |
پیشکسوتان

پرسپولیس کلاب: حمید درخشان سرمربی سابق پرسپولیس شرایط این روزهای سرخپوشان را خوب دانست و معتقد است تا به امروز تیمی در لیگ برتر شبیه پرسپولیس بازی نمی کرد. او درباره بازی پرسپولیس و صنعت نفت گفت: «پرسپولیس این روزها عطش برد دارد. در بازی با صنعت نفت هم ما این عطش را در ساق بازیکنان پرسپولیس دیدیم. آنها بازی خوب و تماشاگر پسندی به نمایش گذاشتند و اگر کمی در ضربات آخرشان دقت می کردند می توانستند با تفاضل گل بالا صنعت نفت را شکست دهند.»

 

درخشان در ادامه گفت:« صنعت نفت تا به اینجای لیگ نشان داده تیم دست و پا بسته ای نیست و استقلال را در ورزشگاه آزادی شکست داد و در نیمه بالای جدول قرار دارد. آنها هم مقابل پرسپولیس منطقی بازی کردند و عملکر خط دفاعی و دروازه بانشان هم خوب بود. پرسپولیس فشار را روی دروازه نقتی بیشتر کرد و توانست به گل برسد.»

 

درخشان درباره اینکه طارمی مثل فصل گذشته موقعیت های زیادی را از دست می دهد گفت: طارمی مهاجم خوبی است و به خوبی خودش را در موقعیت گل قرار می دهد. شما اگر به حرکات او نگاه کنید متوجه خواهید شد او اصلا منفعل نیست و همواره به سمت توپ حرکت می کند. این روزها خیلی ها از طارمی انتقاد می کنند و من معتقدم اگر مهدی قرار بود همه موقعیت هایش را گل کند یک بازیکن استثنایی می شد و باید در بارسلونا بازی می کرد.»

 

سرمربی سابق سرخپوشان ادامه داد:« ما باید شرایط و حال بازیکن را در نظر بگیریم. شاید او آن روز از نظر ذهنی مشکل دارد یا از نظر بدنی ضعیف باشد و نتواند انتظارات را برآورده کند. باشگاه های ما حرفه ای نیستند و به تعهدات خود عمل نمی کنند و همین موضوع باعث می شود تا بازیکن از نظر روحی برهم بریزد.»

 

درخشان درباره اینکه آیا این پرسپولیس می تواند قهرمانی را به هواداران هدیه کند گفت:« پرسپولیس بسیار زیبا بازی می کند و خدا را شکر نتیجه هم می گیرد. فوتبالی که شاگردان برانکو ارائه می کنند را تا به حال در لیگ ایران ندیده بودم و مطمئنم این تیم با اختلاف قهرمان خواهد شد.»

 

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter