در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

علي كريمي

وزیر باید تغییرات اساسی بدهد / مردم انتظار دارند

پیشکسوت فوتبال ایران گفت:من علی کریمی،اگر جایی به عنوان مربی دعوت به همکاری شوم باید ببینم پتانسیل آن کار را دارم یا نه.
وزیر باید تغییرات اساسی بدهد / مردم انتظار دارند
چهارشنبه | ۱۳۹۵/۰۸/۱۲ - ۰۰:۴۴ |
کد خبر : ۸۷۰۲ |
پیشکسوتان

پرسپوليس كلاب:علی کریمی، درباره انتخاب مسعود سلطانی فر به عنوان وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت:برای وزیر جدید،آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم بتواند کارهای مثبتی در ورزش ایران انجام بدهد.من ایشان را ندیده ام و تنها نامش را شنیده ام و می دانم که در میراث فرهنگی مدیریت داشته اند.

 

وی ادامه داد:انتظار من از وزیر محترم ورزش و جوانان این است که تغییرات اساسی در ورزش ایجاد کند.تغییراتی که سازنده باشد.اینکه یک وزیر بیاید و تغییری ایجاد نشود فایده ای ندارد. به نظر من وزیر باید بررسی هایی را انجام بدهد و هر جا نیاز است که نیرویی تغییر کند دست به تغییر بزند.

 

بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت:متاسفانه خیلی مواقع در ورزش ما یک مدیر که می آید همه نیروها را تغییر می دهد.این رویه درستی نیست.باید ببینیم آدم های مثبت اگر در بخشی فعالیت دارند بگذاریم کارشان را ادامه دهند و جایی هم اگر احساس نیاز می شود نیروی جدید اضافه شود.وزیر جدید ورزش شایسته سالاری را در نظر بگیرد.

 

کاپیتان اسبق پرسپولیس افزود:حالا که وزیر ورزش عوض شده مردم انتظار دارند تغییرات را حس کنند.من علی کریمی،اگر جایی به عنوان مربی دعوت به همکاری شوم باید ببینم پتانسیل آن کار را دارم یا نه.اینگونه نباشد که بروم و موفق نشوم و بعد بهانه های بنی اسرائیلی بیاورم و بگویم این تیم را نبسته بودم.به نظر من وزیر جدید هم باید شرایط ورزش را بسنجد و کارهای بنیادین انجام بدهد.

 

کریمی در پاسخ به این پرسش که به عنوان یک چهره فوتبالی از وزیر جدید چه انتظاری دارد گفت:من درباره دیگر رشته ها صحبت نمی کنم چون در تخصص من نیست اما در بحث فوتبال انتظار می رود که آقای وزیر ورود کند و به نظرم یکی از بخش هایی که باید در فوتبال احساس شود به برخی آیین نامه برمی گردد.به طور مثال من علی کریمی می توانم برای انتخابات ریاست جمهوری که بسیار حساس است کاندیدا شوم.حالا ممکن است تایید صلاحیت نشوم.اما برای انتخابات فوتبال به خاطر برخی آیین نامه ها و قوانین اجازه ورود پیدا نمی کنم.مثلا می گویند باید 10 امضا از مجمع بیاوری.در انتخابات فیفا دیدیم که این آیین نامه های دست و پاگیر وجود نداشتند و کاندیداها از نقاط مختلف آمده بودند.

 
برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter