در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

پیوس

پرسپولیس می‌تواند سه هفته مانده به پایان لیگ قهرمان شود

مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان تأکید کرد، بازیکنان این تیم در بازی سه‌شنبه نباید تیم سوریه را دست‌کم بگیرند.
پرسپولیس می‌تواند سه هفته مانده به پایان لیگ قهرمان شود
شنبه | ۱۳۹۵/۰۸/۲۲ - ۱۱:۰۵ |
کد خبر : ۸۸۵۶ |
پیشکسوتان

پرسپولیس کلاب: فرشاد پیوس در مورد تقابل ایران و سوریه در رقابت‌های انتخابی جام جهانی 2018 روسیه گفت: سبک بازی سوریه شبیه ایران است و آنها فوتبال را تکنیکی، قدرتی و البته با حوصله بازی می‌کنند. نقطه ضعف سوریه خط دفاعی و دروازه این تیم است و معمولاً راحت گل می‌خورند، هرچند که در خط حمله هم زهردار هستند. شرایط زمین و مسابقه برای هر دو تیم برابر است، اما قدرت ایران با سوریه قابل قیاس نیست. ما باید تهاجمی بازی کنیم و میانه زمین را در اختیار بگیریم تا به هدف‌مان برسیم.

 

وی در ادامه عنوان کرد: بازیکنان ما به هیچ عنوان نباید سوریه را دست‌کم بگیرند، چون آنها آخرین شانس خودشان را برای ماندن در میان مدعیان صعود به جام جهانی امتحان می‌کنند. اگر سوریه گل اول را بزند کار ما سخت خواهد شد، ولی امیدوارم تیم ملی ایران زننده گل اول باشد. ما می‌توانیم به یک برد پرگل هم برسیم و البته صورت دیگر این ماجرا این است که یک بازی سخت درنهایت برای ما رقم بخورد.

 

پیوس همچنین در مورد وضعیت فعلی پرسپولیس و شانس قهرمانی این تیم در لیگ برتر گفت: پرسپولیس اوضاع خوبی دارد و اردوی دبی هم می‌تواند از لحاظ روحی و فنی برای این تیم مناسب باشد. آینده خوبی را برای پرسپولیس متصورم. این تیم می‌تواند سه هفته مانده به پایان لیگ قهرمان شود. البته پرسپولیس نیاز به تقویت دارد و یک پلی‌میکر دیگر هم می‌خواهد. دو بازیکن اوکراینی پرسپولیس هم که کیفیت ندارند باید از این تیم بروند.

 

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter