در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

رضا شاهرودی

دعوت ۸ بازیکن پرسپولیس به تیم ملی باعث افتخار است

پیشکسوت فوتبال ایران گفت: تیم ملی فوتبال ایران نباید سوریه را دست کم بگیرد چرا که این تیم همیشه برای ایران دردسرساز شده است.
دعوت 8 بازیکن پرسپولیس به تیم ملی باعث افتخار است
یکشنبه | ۱۳۹۵/۰۸/۲۳ - ۱۱:۱۲ |
کد خبر : ۸۸۷۱ |
پیشکسوتان

پرسپولیس کلاب: رضا شاهرودی در مورد دیدار تیم ملی فوتبال ایران مقابل سوریه، گفت: شاید دیدار مقابل سوریه در نظر کادرفنی و بازیکنان ساده باشد اما بدون شک مسابقه سختی در پیش داریم. . سوریه همیشه برای ایران مشکل ساز بوده است. البته تیم ملی برنامه خوبی برای مسابقات خود به کار می‌گیرد و با لایه‌های دفاعی از تک موقعیت‌هایی که به دست می‌آورد استفاده می‌کند. این شیوه تاکنون جواب داده است.  

 

وی در مورد اینکه سابقه گلزنی به سوریه را دارد، خاطرنشان کرد: بله در مسابقات مقدماتی جام جهانی98 در بازی که به تساوی دو بر دو رسید یک گل من و یک گل علیرضا منصوریان به ثمر رساندیم.

 

پیشکسوت تیم ملی در مورد محرومیت تعدادی از بازیکنان ایران از دیدار مقابل سوریه، تصریح کرد: دست کی‌روش روی نیمکت باز است و مهره‌های خوب و قابل اتکایی به عنوان نفرات جانشین داریم. نگرانی از این بابت وجود ندارد.

 

شاهرودی با با اشاره به میزبانی سوریه در کشور مالزنی خاطرنشان کرد: به هر حال این مسئله شرایط را برای دو تیم یکسان کرده و به نوعی به سود ایران است که سوریه نمی‌تواند از شرایط میزبانی استفاده کند.

 

وی در مورد برگزاری اردوی پرسپولیس در امارات در غیاب 7 بازیکن ملی‌پوش خاطرنشان کرد: اینکه از پرسپولی 8 نفر به اردوی تیم ملی دعوت می‌شوند امری خوشحال‌کننده است.  این اردو می‌تواند به تیم کمک کند و بازیکنان با تمرکز برنامه‌های تمرینی خود را پیش ببرند.

 

پیشکسوت فوتبال در مورد انتقاداتی که این روزها علیه بازیکنان خارجی پرسپولیس مطرح می‌شود، تصریح کرد: این بازیکنان با دلالی آمده‌اند منظورم به برانکو نیست اما اعتقاد دارم این نفرات با دلالی جذب شدند. بازیکن خارجی که جذب فوتبال ایران می‌شود باید کیفیتی فراتر از نفرات ایرانی داشته باشد.

 

وی در پایان در مورد اینکه به نظر می رسد با این بازیکنان خارجی پرسپولیس در نیمکت از کمبود بازیکن رنج می‌برد، تصریح کرد:‌ باشگاه اگر بتواند با این بازیکنان به تعامل برسد و قطع همکاری کند شرایط برای حضور بازیکنان بهتر فراهم خواهد شد اما اگر بخواهند این نفرات را اخراج کنند باید کل پول آنها پرداخت شود که این به ضرر باشگاه است.

 

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter