در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

ترکش های برنامه دیشب نود

افشاگری یک پرسپولیسی که تا الان سکوت کرده بود!+سند

یک پرسپولیسی خونش به جوش آمد و دست به افشاگری زد.
افشاگری یک پرسپولیسی که تا الان سکوت کرده بود!+سند
سه شنبه | ۱۳۹۵/۰۸/۲۵ - ۱۱:۳۳ |
کد خبر : ۸۹۱۹ |
پیشکسوتان

پرسپولیس کلاب: یکی از مهمانان برنامه شب گذشته ۹۰ محمدحسن انصاری فر، مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس بود. او قرار بود به بررسی پرونده ویژه این هفته با موضوع بدهی های سرسام آور باشگاه های سرخابی بپردازد. انصاری فر مدعی شد که در زمان مدیرعاملی اش در پرسپولیس طلب بازیکنانی که قبل از حضور وی با باشگاه قرارداد بسته اند را پرداخت کرده است که این موضوع با اعتراض امیرحسین اصلانیان مواجه شده است.اصلانیان در واکنش به این گفته انصاری فر در صفحه اجتماعی خود نوشت: «همین آقا زمانی که مدیر عامل بود وقتی رفتم برای طلبم گفت برو با هر کی قرارداد بستی بگیر به من مربوط نیست. رسما از باشگاه به بیرون رانده شدم. انگار نه انگار که قرارداد من با با باشگاه پرسپولیس بود. بماند که انتهای فصل که پایم خوب شد و برای دریافت رضایتنامه آمدم، گفت تو محبوبی بمان و من در جواب گفتم متشکرم با پیکان ٣ ساله تمام کردم. آقای انصاری فر چرا دروغ میگی ما طلب های قدیم رو پرداخت کردیم️ سندش رو براتون منتشر می کنم ببینید.

افشاگری یک پرسپولیسی که تا الان سکوت کرده بود!+سند

 

یه چیزی تو دلم بود خواستم این رو هم بدونید؛ بابت این قرارداد که پولی ندادند، من رو بعد از ٢، ٣ سال ممنوع الخروج کردند و بابت پول نگرفته اون سال ٩ میلیون که جریمه مالیاتی هم بهش خورده بود را از جیبم به اداره مالیات پرداخت کردم و حتی ١ ریال از هزینه درمانی که بالای ١٠ میلیون و ٣ عمل جراحی بود را هم متقبل نشدند. نمی‌خواستم این نامه محرمانه که مربوط به حسابرسی کل کشور هست مبنی بر بدهی باقی مانده به بازیکنان رو مطبوعاتی کنم ولی خونم به جوش آمد به خاطر دروغ در رسانه ملی. بنده دنبال پول نیستم و این همه سال به عشق پرسپولیس سکوت کردم و شکایت نکردم ولی دروغ باعث شد که سند رو کنم.

 

افشاگری یک پرسپولیسی که تا الان سکوت کرده بود!+سند

 

ولی این فقط یکی از طلب هاست که دکتر دادکان هم روش امضا کرده، خطاب به جعفر کاشانی رئیس هیئت مدیره وقت که متاسفم که حتی حرف رئیس فدراسیون را هم زمین انداختند. اگر لازم شد باز هم نامه و چک موجوده ولی متاسفم که فقط دروغ گفته میشه.لازم به ذکر است از این لیست ٩٥ درصد به پولشان رسیدند از جمله بزرگان تیم. چند خطی از مصاحبه رضا شاهرودی و چیزی که در ٩٠ امشب مشاهده شد را در ادامه می بینید. قضاوت با مردم. گور پدر آن پول ها. ولی ایراد نداره از ما که گذشت، ما به عشق پرسپولیس سکوت کردیم. به امید قهرمانی

 

افشاگری یک پرسپولیسی که تا الان سکوت کرده بود!+سند

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter