در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس اطلاعیه داد/ صدا و سیما به دنبال تعامل نیست، از حضور دوربین‌ها جلوگیری می‌شود

باشگاه پرسپوليس با صدور اطلاعيه اي اعلام كرد با توجه به عدم همكاري صدا وسيما با وجود قرارهاي قبلي و تمايل ما براي تعامل، از حضور دوربين هاي تلويزيوني در كنفرانس خبري روز چهارشنبه جلوگيري خواهد كرد.
باشگاه پرسپولیس اطلاعیه داد/ صدا و سیما به دنبال تعامل نیست، از حضور دوربین‌ها جلوگیری می‌شود
چهارشنبه | ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۱:۵۵ |
کد خبر : ۱۰۰۲۳ |
اخبار پرسپولیس

پرسپولیس کلاب : در اين اطلاعيه امده است؛ باشگاه پرسپوليس تعامل با بخش هاي مختلف فعال در عرصه فوتبال را در دستور كار دارد. در اين بين، تامين منابع مالي مورد نياز براي انجام فعاليت هاي حرفه اي باشگاه ، ضرورتي اجتناب ناپذير است آن هم در شرايطي كه بعضي از راهكارهاي اساسي شناخته شده از جمله حقوق متعلق به فوتبال دريافت حق پخش تلويزيوني واقعي در خور شان باشگاه هاي پرطرفداري چون پرسپوليس  نيست و در عين حال بايد پاسخگوي انتظارات به جاي هواداران نيز باشيم. بر همين اساس باشگاه پرسپوليس پس از بررسي هاي بسيار با ارايه سامانه 3090 مدلي كارآمد را ارايه كرد كه اكنون با گسترش آن ديگر باشگاه ها را نيز پوشش مي دهد اين  مدل بر پايه مشاركت هواداران استوار است . معرفي سامانه هاي ديگر در جريان بازي هاي فوتبال باشگاه هايي كه از سامانه 3090 بهره مي برند حركتي در جهت تخريب باشگاه ها خواهد بود چرا كه باعث گمراهي هواداران فوتبال در تشخيص سامانه اي خواهد شد كه مشاركت در آن باعث درآمد براي تيم محبوبشان مي شود.

در راستاي همين موارد قرار بود در جريان بازي امشب تيم فوتبال استقلال برابر السد قطر سامانه 3090 در تلويزيون تبليغ شود اما شاهد امري غير از اين بوديم ، بر همين اساس در شرايطي كه قرار بود در جريان كنفرانس خبري فردا سرمربي و بازيكنان پرسپوليس دوربين هاي تلويزيوني نيز حضور داشته باشند ، از اين امر جلوگيري خواهد شد. ضمن آنكه همچنان بر ايجاد تعامل دو طرفه تاكيد داريم.

 

 

 

گفتنی است فردا قرار است برانکو همراه با سیدجلال حسینی و طارمی پاسخگوی سوالات باشند.

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter