در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

امیری

از لقب سلطان شش‌قدم خوشم آمد / اولین دربی ام را تجربه می كنم

وحید امیری در بازی برابر تراكتورسازی یكی از بهترین بازیكنان میدان بود و توانست علاوه بر گل زدن، در این مسابقه بسیار خوب ظاهر شود.
از لقب سلطان شش‌قدم خوشم آمد / اولین دربی ام را تجربه می كنم
پنج شنبه | ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۱۷:۵۷ |
کد خبر : ۱۰۰۴۷ |
اخبار پرسپولیس

پرسپولیس کلاب : او حالا خودش را آماده می‌كند تا در اولین داربی به میدان برود. امیری در خصوص شرایط این روزهای خود به گفت‌وگو پرداخت.

 

        پرسپولیس برد شیرینی را در برابر تراكتور به دست آورد.

 

واقعا بازی خوبی بود و فكر می‌كنم لیاقت این برد را داشتیم و می‌توانستیم گل‌های بیشتری هم به ثمر برسانیم كه این اتفاق نیفتاد. مهم سه امتیاز بود که توانستیم با کسب آن فاصله‌مان را در صدر بیشتر کنیم. البته تراکتورسازی هم تیمی پر از مهره بود اما ما کاری کردیم که آنها نتوانستند خودشان را نشان دهند.

 

       با این شرایط پرسپولیس را باید قهرمان لیگ دانست.

 

هدف ما خیلی بزرگ است و تا قهرمانی قطعی نشود نباید کارمان را تمام شده بدانیم. هنوز بازی‌های زیادی تا پایان فصل باقی مانده است. باید هر بازی را با قدرت ظاهر شویم.

 

       بعد از این بازی به تو لقب سلطان شش‌قدم داده‌اند.

 

واقعا از این بابت بسیار خوشحال هستم كه چنین لقبی به من داده‌اند. امیدوارم بتوانم در هر بازی به تیم كمك كنم تا هواداران هم با خوشحالی ورزشگاه را ترك كنند.

 

       پرسپولیس در آستانه بازی با استقلال كامیابی‌نیا را از دست داد.

 

کمال یکی از مهره‌های تأثیرگذار ما است و جای خالی‌اش حس می‌شود و باید جای خالی او را که البته پر نمی‌شود را یک جوری پر کنیم. البته باید این را هم بگویم كه در پرسپولیس بازیكنان بسیار خوبی حضور دارند و امیدوارم بتوانیم جای خالی كمال را پر كنیم.

 

       روز یكشنبه شهرآورد پایتخت را برگزار خواهید كرد.

 

داربی بازی حساسی است اما برای ما سه امتیاز آن مهم است، هر چند که این بازی برای هواداران هم بسیار مهم است. امیدوارم با سربلندی از آن خارج شویم و بتوانیم سه امتیاز بازی را كسب كنیم تا یك گام دیگر به قهرمانی نزدیك‌تر شویم.

 

       این اولین بار است كه در داربی بازی خواهی كرد.

 

بازیکنان پرسپولیس و استقلال آرزو دارند در شهرآورد باشند و این بازی را ببرند. من در داربی رفت نتوانستم برای پرسپولیس بازی كنم اما تلاش می‌كنم بهترین بازی خودم را در داربی انجام دهم و خوشحالم كه اولین داربی‌ام را تجربه می‌كنم.

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter