در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

مهدی طارمی

رویش هفتصدمین گل پرسپولیس در تاریخ لیگ برتر

تیم فوتبال پرسپولیس به مرز ۷۰۰ گل در تاریخ لیگ برتر رسید.
رویش هفتصدمین گل پرسپولیس در تاریخ لیگ برتر
دوشنبه | ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۶:۱۲ |
کد خبر : ۱۰۵۴۸ |
اخبار پرسپولیس

پرسپولیس کلاب: تیم فوتبال پرسپولیس که تا پیش از دیدار برابر نفت در هفته سوم رقابت های لیگ برتر ۶۹۷ گل زده در تاریخ لیگ برتر داشت، با زدن سه گل به نفت تهران آمار گل های زده خود را به مرز ۷۰۰ رساند.


پرسپولیس در هفته بیست و یکم از لیگ برتر سوم، در تاریخ پنجم اسفند ۱۳۸۲ در دیدار برابر پاس تهران، صدمین گل خود در لیگ برتر را به ثمر رساند. زننده این گل سهراب انتظاری بود.


حدود دو سال و نیم بعد در تاریخ ۲۷ مهر ۱۳۸۵ در هفته ششم لیگ برتر ششم، در دیدار برابر سایپا دویستمین گل پرسپولیس در لیگ برتر به ثمر رسید. البته این گل توسط بازیکنان پرسپولیس به ثمر نرسید، زننده دویستمین گل پرسپولیس در لیگ برتر، حمید فرزانه مدافع سایپا بود که به اشتباه دروازه خودی را باز کرد.


۲۸ مرداد ۱۳۸۷ در هفته سوم لیگ برتر هشتم، پرسپولیس به مصاف ملوان انزلی رفت. گل اول این دیدار را علیرضا واحدی نیکبخت به ثمر رساند تا شمار گل های سرخپوشان در لیگ برتر به ۳۰۰ برسد.


هفته ششم لیگ برتر دهم، و در تاریخ سوم شهریور ۱۳۸۹ پرسپولیس به مصاف شاهین بوشهر رفت. این دیدار با برتری دو بر یک سرخپوشان به پایان رسید. گل دوم پرسپولیس توسط مازیار زارع، آمار گل های زده ارتش سرخ در لیگ برتر را به ۴۰۰ رساند.


هفته سیزدهم از لیگ برتر دوازدهم، پرسپولیس به مصاف مس کرمان رفت. این دیدار که در تاریخ پنجم آبان ۱۳۹۱ انجام شد، با پیروزی دو بر یک مس کرمان پایان یافت. تک گل سرخپوشان در این بازی پانصدمین گل این تیم در لیگ برتر بود که توسط مهدی مهدوی کیا به ثمر رسید.


۱۷ مرداد ۱۳۹۴ پرسپولیس در هفته دوم لیگ برتر پانزدهم به مصاف استقلال خوزستان رفت. این دیدار را هم پرسپولیس دو بر یک به آبی پوشان خوزستانی باخت. و در همین دیدار مهدی طارمی زننده تک گل سرخپوشان، گل شماره ۶۰۰ پرسپولیس در تاریخ لیگ برتر را به نام خود ثبت کرد.


پنج شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶، پرسپولیس در هفته سوم لیگ برتر هفدهم مقابل نفت تهران قرار گرفت. پرسپولیس برای رسیدن به مرز ۷۰۰ گل در تاریخ لیگ برتر به ۳ گل در این بازی نیاز داشت که به آن دست یافت. گل سوم پرسپولیس توسط مهدی طارمی مهاجم گلزن این تیم به ثمر رسید تا این مهاجم بعد از به ثمر رساندن ششصدمین گل پرسپولیس، گل شماره ۷۰۰ سرخپوشان در لیگ برتر را هم به ثمر رساند.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter