در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

بازی پرسپولیس و الاهلی

بازی پرسپولیس میزبان مقابل الاهلی عربستان کم تماشاگرترین بازی مرحله یک چهارم شد./تحلیلی بر این موضوع

AFC بازی پرسپولیس مقابل الاهلی را کم تماشاگرترین بازی‌ رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا اعلام کرد.
بازی پرسپولیس میزبان مقابل الاهلی عربستان کم تماشاگرترین بازی مرحله یک چهارم شد./تحلیلی بر این موضوع
شنبه | ۱۳۹۶/۰۶/۰۴ - ۱۵:۲۴ |
کد خبر : ۱۰۸۲۹ |
اخبار پرسپولیس

پرسپولیس کلاب: بازی دور رفت مرحله یک چهارم نهایی بین تیم محبوب ما و الاهلی عربستان برگزار شد و با نتیجه تساوی 2-2 به پایان رسید. شاید استفاده از لفظ غریبانه‌ترین میزبانی این رقابت‌ها برای پرسپولیس بی ربط نباشد.

این بازی در حالی با میزبانی تنها نماینده ایران در این رقابت ها برگزار شد که تیم مهمان تعداد تماشاگران بیشتری از میزبان داشت.(جای بسی تاسف دارد) بر خلاف شعار ورزش جدا از سیاست، دولتمردان سعودی با نفوذی که در کنفدراسیون فوتبال آسیا داشتند توانستند برگزاری بازی در کشور ثالث را تحقق بخشند. اکنون باید آن عده از تماشاگرنماهایی که از مواد منفجره استفاده می کنند مورد غضب قرار بگیرند، آن هم در بازی حساسی که نماینده های AFC برای بررسی امنیت ورزشگاه های ایران حضور داشتند. شاید بتوان این گونه برداشت کرد که این ها توطئه‎ای بوده برای برگزاری بازی در کشور بی طرف. ولی مگر نمی شد احتمال این حرکت را پیش بینی کرد؟ مگر نمی شد جلوی این اتفاق را گرفت؟ نماینده‌های سعودی به خوبی می‌دانستند که تنها ایران است که از این مسأله ضرر خواهد کرد با آن همه تماشاگر پر شور و عاشق.

در بازی پرسپولیس و الاهلی عربستان تنها 6500 نفر تماشاگر حضور داشتند که به عنوان کم تماشاگرترین بازی این مرحله انتخاب شد، پرتماشاگرترین بازی هم با 36503 نفر بین تیم های شانگهای چین و گوانگژو چین برگزار شد. با تأملی یک ثانیه‌ای کاملاً مشخص خواهد شد که در صورت میزبانی پرسپولیس از این بازی در تهران پرتماشاگرترین بازی با حداقل 75 هزار نفر می‌شد. حداقل 12 برابر بیشتر از عمان و 2 برابر بیشتر از چین. و در انتها تنها یک کلمه: افسوس.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter