در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

باشگاه پرسپولیس

چون موضوع خاصی وجود نداشت نشست هیأت مدیره برگزار نشد/کارهای مربوط به دریافت ویزای امارات را انجام دادیم

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: چون موضوع خاصی وجود نداشت به همین دلیل جلسه هیأت مدیره باشگاه امروز برگزار نشد.
چون موضوع خاصی وجود نداشت نشست هیأت مدیره برگزار نشد/کارهای مربوط به دریافت ویزای امارات را انجام دادیم
دوشنبه | ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۱۷:۳۹ |
کد خبر : ۱۰۸۵۱ |
اخبار پرسپولیس

پرسپولیس کلاب: پندار خمارلو  در خصوص برگزار نشدن جلسه هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس، گفت: این موضوع دلیل خاصی نداشت. پیش از این قرار بود که هیأت مدیره هر هفته یا یک هفته در میان جلسه‌ای برگزار کند که این جلسات بنا بر موضوعات روز بوده اما امروز به دلیل اینکه بحث خاصی وجود نداشت جلسه‌ای هم برگزار نشد.

وی در خصوص اینکه بحث سفر برانکو به چین مطرح شده و آیا این سفر انجام می‌شود یا خیر، اظهار داشت: آقایان برانکو و منصوریان به این سمینار دعوت شدند اما برانکو تازه صبح امروز به تهران آمده و به همین دلیل کارهای مقدمات سفر را انجام نداده است اما ما به دنبال رایزنی هستیم تا بتوانیم طی یک روز ویزای چین را برای برانکو بگیریم. به همین خاطر نامه‌نگاری‌هایی هم انجام شد و اگر با درخواست ما موافقت شود، برانکو به این سفر خواهد رفت.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه زمان سفر سرخپوشان به امارات برای بازی با الاهلی عربستان،تصریح کرد: ما کارها را انجام داده‌ایم اما به هر حال بحث گرفتن ویزا مهم است و فدراسیون فوتبال در این زمینه اقداماتی را انجام داده است اما خوشبختانه برای زمان پرواز مشکلی نداریم و فقط منتظر هستیم تا تاریخ ویزا مشخص شود و بعد از آن زمان سفر به امارات را اعلام خواهیم کرد.

خمارلو در خصوص اینکه قرار بود علی‌اکبر طاهری و مسئول حقوقی باشگاه پرسپولیس در نشستی خبری پاسخگوی سؤالات رسانه‌ها باشند اما این جلسه که قرار بود دیروز یا امروز برگزار شود هنوز انجام نشده، خاطرنشان کرد: قرار است در این جلسه در خصوص مسائل مختلف صحبت شود و قطعا خبرنگاران هم سؤالاتی خواهند داشت. البته چون قرار است درباره مسائل حقوقی هم در این جلسه صحبت شود به همین دلیل بناست تا هماهنگی‌هایی صورت بگیرد و باید مسائل حقوقی جمع‌بندی شود. به همین دلیل زمان این نشست خبری را اعلام خواهیم کرد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter