در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

پرسپولیس و گسترش فولاد

ترکیب متفاوت پرسپولیس مقابل گسترش فولاد اعلام شد.

برانکو ایوانکوویچ که در این بازی تغییرات زیادى در ترکیب تیمش ایجاد کرده، باید دید با چه استراتژى مقابل گسترش فولاد به میدان خواهد رفت.
ترکیب متفاوت پرسپولیس مقابل گسترش فولاد اعلام شد.
پنج شنبه | ۱۳۹۶/۰۶/۱۶ - ۱۵:۱۸ |
کد خبر : ۱۰۹۳۲ |
اخبار پرسپولیس

پرسپولیس کلاب:  ٤٨ ساعت بعد از دیدار تیم ملى ایران مقابل سوریه، برانکو پنج ملى پوش خود را تحویل گرفته تا راهى تبریز شود و جدال معوقه خود برابر گسترش فولاد را برگزار کند. این در شرایطى است که سرخپوشان قادر به سود بردن از سیدجلال حسینى به دلیل مصدومیت و بشار رسن به دلیل دیر اضافه شدن به تمرینات، نخواهند بود.


برانکو به همین منظور براى داشتن تیمى آماده در هر دو دیدار پیش رو مقابل گسترش فولاد تبریز و الاهلى عربستان با برنامه ریزى خاصى تفکرات خود را پیش می‌برد.

 


فرصت نصیب بوژیدار شد

درون دروازه پرسپولیس اکنون بیرانوند  را به عنوان شماره یک خود مى بیند و بوژیدار البته به دنبال فرصتى براى خودنمایى در ترکیب این تیم بود. حضور بیرانوند در ترکیب تیم ملى در روز سه شنبه نیز باعث شد تا این گلر کروات در این فصل نیز  فرصت بازى به دست آورد.

 


سیدجلال نیست، زوج ماهینی، شجاع در خط دفاع

سیدجلال حسینى به دلیل مصدومیت، تیم را در سفر به تبریز همراهى نکرده است. با این حال با توجه به حضور انصارى در تیم ملى، برانکو همانند دیدارهاى تدارکاتى از ماهینى در کنار شجاع استفاده خواهد کرد.

 


بال هاى راست پا
اولین گزینه براى دو سمت دفاعى سرخپوشان استفاده از حسین ماهینى و صادق محرمى بود. البته با حضور ماهینى در قلب دفاع، شایان مصلح در سمت چپ حاضر مى شود تا اولین بازى فیکس خود را تجربه کند.

 


تاکتیک جدید در هافبک دفاعى
برانکو در دیدار برابر الاهلى عربستان و در دقایق پایانى از کمال کامیابى نیا و محسن ربیع خواه به صورت همزمان استفاده کرد. ترکیبى که در تمرینات و دیدارهاى تدارکاتى نیز مورد استفاده قرار گرفت و توسط برانکو بررسى شده است. غیبت  محسن مسلمان به دلیل مصدومیت که به تازگى به تمرینات بازگشته نیز دلیل دیگرى خواهد بود که برانکو روى این ترکیب و زوج بیشتر زوم کند.

 


فرشاد اینبار بدون مسلمان
بشار رسن و وحید امیرى و محسن مسلمان نیز در این بازى از ابتدا در ترکیب قرار نگرفتند تا فرشاد احمدزاده در کنار سیامک نعمتى قرار بگیرد. نعمتى که امید زیادى به ارائه عملکردى درخشان در ترکیب سرخپوشان را دارد، باید دید در این تجربه فیکس موفق خواهد شد به نتیجه ایده آل دست یابد یا خیر.

 


آقاى گل روى نیمکت
حضور در دو دیدار اخیر تیم ملى باعث شده تا او اکنون گزینه نیمکت نشینى در پرسپولیس و استراحت براى بازیایى انرژى مقابل الاهلى عربستان باشد. مهدى طارمى که علیرغم تلاش زیاد موفق به گلزنى در دو جدال مقابل کره جنوبى و سوریه نشد، اکنون هدف اصلى خود در آقاى گلى آسیا را در پیش گرفته و باید دید براى جدال برگشت مقابل الاهلى چه نقشه اى در ذهن خواهد داشت.


در غیاب طارمى، زوج خط حمله پرسپولیس را گادوین منشا و على علیپور شکل خواهند داد. دو مهاجمى که در دیدار رسمى اخیر مقابل الاهلى و بعد از آن دیدارهاى تدارکاتى آتشبازى جالبى راه انداخته اند و باید دید این هماهنگى در این بازى چه نتیجه اى در پى خواهد داشت.

 

 


ترکیب پرسپولیس مقابل گسترش فولاد:

 

بوژیدار رادوشووچ، شجاع خلیل زاده، حسین ماهینى، شایان مصلح، صادق محرمى، کمال کامیابى نیا، محسن ربیع خواه، فرشاد احمدزاده، سیامک نعمتى، گادوین منشا و على علیپور

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter