در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

مشخص شدن اسپانسر سال بعد استقلال و پرسپولیس شایعه است

شایعه مشخص شدن اسپانسر فصل بعد استقلال و پرسپولیس در مقطع فعلی صحت ندارد و هنوز تصمیمی در این مورد اتخاذ نشده است.
مشخص شدن اسپانسر سال بعد استقلال و پرسپولیس شایعه است
سه شنبه | ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ - ۱۵:۳۳ |
کد خبر : ۱۱۷۴۰ |
اخبار پرسپولیس

شایعاتی درمورد قطعی شدن اسپانسر دو باشگاه استقلال و  پرسپولیس برای فصل بعد مطرح شده که بعد از بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد این موضوع صحت ندارد.با توجه به وجود برخی شایعات و شائبه‌ها به خاطر برخی موارد وزارت ورزش به موضوع اسپانسر سرخابی‌ها ورود کرده است. پیشنهاداتی به دو باشگاه استقلال و پرسپولیس رسیده و علاوه بر اسپانسرهای قبلی (اپراتورهای مخابراتی) جهت امضا و تمدید قرارداد، برخی از شرکت های بزرگ خودروسازی نیز جهت اسپانسر شدن استقلال و پرسپولیس پیشقدم شده اند.

هنوز درمورد اسپانسر سال بعد پرسپولیس و استقلال جمع‌بندی صورت نگرفته و این مواردی که مطرح می‌شود فقط شایعه و گمانه‌زنی است.

در وهله اول موضوع انتخاب اسپانسر به هیات مدیره دو باشگاه سپرده شده که آنها پیشنهادهایی را که می‌رسد را بررسی کنند و گزارش نهایی خود را به وزارت ورزش بفرستند. درنهایت وزیر ورزش و مشاورین خود در این مورد بحث و بررسی می‌کنند و به جمع‌بندی نهایی دست خواهند یافت. پس این شایعه که از حالا اسپانسر سال بعد مشخص شده صحت ندارد.

شرکت‌های خودروسازی برای تبلیغات ورود کرده‌اند تا اسپانسر این دو تیم باشگاه شوند و اگر این امر خوب و سودآور بود حتی احتمال مطرح شدن  بحث واگذاری دو باشگاه به خودروسازان نیز وجود خواهد داشت.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter