در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

پانادیچ: لوبانف از بین ۱۲ دروازه بان انتخاب شد/ او به زمان نیاز دارد

پرسپولیس کلاب : مربی دروازه بانان تیم پرسپولیس گفت: دروازه بان جدید ما پتانسیل بسیار  بالایی دارد ولی باید تمرینات را به طور فشرده پیگیری کند.

 

ایگور پانادیچ اظهار داشت: ما دو دروازه بان جوان و همین طور الکساندر لوبانف را در اختیار داریم. لوبانف شش روز است که با ما کار می کند و در این شش روز دو بازی درون دروازه ایستاده. او پتانسیل بسیار بالایی دارد ولی باید تمرینات را به طور فشرده پیگیری کند.

پانادیچ: لوبانف از بین 12 دروازه بان انتخاب شد/ او به زمان نیاز دارد
یکشنبه | ۱۳۹۴/۱۱/۰۴ - ۱۴:۳۰ |
کد خبر : ۴۲۲۱ |
اخبار پرسپولیس

الکساندر دروازه بان یکی از تیم های خوب آسیایی بوده و ما بعد از آنالیز 12 دروازه بان او را به خدمت گرفته ایم و روی او حساب ویژه ای باز کرده ایم. تمرینات پرفشار برای او در نظر داریم تا بتواند با تیم هماهنگی بیشتری داشته باشد. ولی به طور کلی از عملکرد او راضی هستیم. علی محسن زاده و مرتضی قدیمی پور دو دروازه بان جوان را در اختیار داریم که آنها نیز آینده دار هستند. در جام شهدا از لوبانف استفاده می کنیم. 

یک دروازه بان که وظیفه سنگربانی تیم را بر عهده دارد باید با مدافعین بسیار هماهنگ باشد. لوبانف دروازه بان بسیار باهوشی است که ما آن را به آمادگی صد در صد خواهیم رساند. هواداران نگران پست دروازه بانی نباشند چراکه این دروازه بان می تواند به تیم پرسپولیس کمک کند. فقط کمی نیاز به زمان دارد که در این چند روزه این مشکل را نیز برطرف خواهیم کرد. 

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter