در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

واکنش باشگاه پرسپولیس به پیوستن طارمی به تیم ترکیه ای

پرسپولیس کلاب :«مدیر رسانه ای پرسپولیس گفت : محمد انصاری تنها بازیکن  مصدوم ماست که قطعا به بازی این هفته نمی رسد؛ بقیه بازیکنان بدون مشکل تمرینات خود را پیگیری می کنند.

 

پندار خمارلو درباره زمان به اردو رفتن پرسپولیسی ها برای بازی روز سه شنبه مقابل سپاهان اظهار داشت: فردا بعد از تمرین صبح در هتل المپیک اردو خواهیم زد و انشا.. خود را برای بازی روز سه شنبه مقابل سپاهان آماده خواهیم کرد.

واکنش باشگاه پرسپولیس به پیوستن طارمی به تیم ترکیه ای
یکشنبه | ۱۳۹۴/۱۱/۱۱ - ۱۲:۳۸ |
کد خبر : ۴۳۶۸ |
اخبار پرسپولیس

وی درباره مصدومین پرسپولیس در بازی مقابل سپاهان خاطرنشان کرد: محمد انصاری تنها بازیکن مصدوم ماست که قطعا به بازی این هفته نمی رسد. بقیه بازیکنان بدون مشکل تمرینات خود را پیگیری می کنند.

مدیر رسانه ای باشگاه پرسپولیس درباره پیشنهاد باشگاه ترکیه ای به مهدی طارمی اذعان داشت: هیچ پیشنهادی تاکنون به صورت رسمی بدست ما نرسیده است. این ها شایعاتی است که در رسانه ها و مطبوعات مطرح می شود و ما صحبتی در این باره نداریم و بهتر است خود آن رسانه ها توضیح بدهند. مطمئن باشید هر اتفاقی بیفتد ما در سایت باشگاه اطلاع رسانی خواهیم کرد.

خمارلو در پایان درباره مذاکره باشگاه برای تمدید قرارداد برانکو گفت: هنوز هیچ چیز مشخص نیست و قطعی نشده است. باید ببینیم در روزهای آتی چه اتفاقی رخ می دهد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter