در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

در ماجرای پرتاب نارنجک، فقط پرسپولیسی ها مقصرند؟

پرسپولیس کلاب: این روزها پرسپولیسی ها به خاطر نارنجک هایی در جریان بازی تیم شان و تراکتورسازی ترکید، تحت فشار هستند.

 

پرتاب نارنجک در بازی پرسپولیس و تراکتورسازی، درست مقابل چشمان مامورانی افتاد که آمده بودند امنیت ورزشگاههای ایران را تائید کنند. درست در روزی که یک گروه امنیتی به همراه مسئول امنیتی یوفا به تهران آمده بودند، این اتفاق رخ داد و باعث شد تا رسانه های عربستانی هم با سوء استفاده ازآن، بار دیگر afc را زیر فشار قرار دهند.
 

 در ماجرای پرتاب نارنجک، فقط پرسپولیسی ها مقصرند؟
جمعه | ۱۳۹۴/۱۲/۲۱ - ۱۳:۰۳ |
کد خبر : ۵۱۸۴ |
اخبار پرسپولیس

پس از انفجار این نارنجک ها از پرسپولیسی ها انتقاد شد که البته این انتقادها به جا و حق بوده است اما چرا نباید از فدراسیون فوتبال انتقاد کرد؟ حضور مسئول امنیتی یوفا در تهران و همینطور تیمی که در واقع گزارششان قرار است آینده میزبانی ایران را مشخص کند، اینقدر خبر ساده ای بود که مسئولان فدراسیون برای انتشار آن اقدام خاصی نکردند؟ باید حضور این افراد در ایران آنقدر بزرگ می شد که تمام پرسپولیسی ها و تمام کسانی که قرار بود به ورزشگاه بروند، از این موضوع مطلع می شدند. تازه بعد از بازی بود که خبرهای زیادی منتشر شد و حتی اعلام شد تیمی برای ارایه گزارش نهایی به afc به تهران آمده است.
 
تا پیش از آن، کسی اصلا خبر نداشت که این گروه به تهران آمده اند و فقط یک خبر کوتاه آمده بود از سفر مسئول امنیتی یوفا به کشور. اصلا کسی نمی دانست که قرار است او حتی به ورزشگاه برود. قطعا فدراسیون فوتبال در این زمینه بد عمل کرد و می توانست با اطلاع رسانی دقیق و همینطور اعلام حضور گروه امنیتی، طرفداران را در جریان بگذارد تا حواسشان باشد. اما این بار هم مثل همیشه، فدراسیون ترجیح داد ضعیف عمل کند و تازه پس از انفجار چند نارنجک، در این زمینه واکنش نشان دهد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter