در مقابل

1396/09/15
سپیدرود

سپیدرود

پرسپولیس تهران

چهارشنبه 15 آذر 1396

ورزشگاه سردار جنگل رشت - 15:00

هادی نوروزی

دیدار سرپرست باشگاه پرسپولیس با خانواده هادی نوروزی در کپورچال

سرپرست باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس پس از حضور در کپورچال و قرائت فاتحه بر مزار کاپیتان فقید سرخپوشان، با خانواده هادی نوروزی دیدار کرد.
دیدار سرپرست باشگاه پرسپولیس با خانواده هادی نوروزی در کپورچال
پنج شنبه | ۱۳۹۵/۰۷/۰۸ - ۱۲:۰۰ |
کد خبر : ۸۱۲۴ |
اخبار پرسپولیس

پرسپولیس کلاب: سرپرست باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس پس از حضور در کپورچال و قرائت فاتحه بر مزار کاپیتان فقید سرخپوشان، با خانواده هادی نوروزی دیدار کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، علی اکبر طاهری به همراه پندار خمارلو مدیر روابط عمومی باشگاه و عباس اسماعیل بیگی سرپرست کانون هواداران باشگاه و تنی چند از مدیران و مسوولان باشگاه روز گذشته عازم کپور چال شدند تا جهت هماهنگی های لازم با خانواده نوروزی برای برگزاری هر چه بهتر مراسم اولین سالگرد هادی نوروزی کاپیتان فقید سرخپوشان دیدار و گفتگو کنند.

سرپرست باشگاه پرسپولیس روز گذشته به اتفاق هیأت همراه و خانواده آن مرحوم بر سر مزار هادی نوروزی حاضر شدند و پس از قرائت فاتحه، کلیه برنامه های این مراسم را مورد بررسی قرار دادند.

گفتنی است؛ اولین سالگرد کاپیتان فقید پرسپولیس از ساعت 15:24 دقیقه پنجشنبه هشتم مهر ماه 1395 با حضور هواداران، دوستداران، بستگان و برخی بازیکنان پرسپولیس و همچنین جامعه ورزش و مردم کپورچال بر سر مزار آن مرحوم برگزار خواهد شد.

 

 

 

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter