در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

هادی نوروزی

دیدار سرپرست باشگاه پرسپولیس با خانواده هادی نوروزی در کپورچال

سرپرست باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس پس از حضور در کپورچال و قرائت فاتحه بر مزار کاپیتان فقید سرخپوشان، با خانواده هادی نوروزی دیدار کرد.
دیدار سرپرست باشگاه پرسپولیس با خانواده هادی نوروزی در کپورچال
پنج شنبه | ۱۳۹۵/۰۷/۰۸ - ۱۲:۰۰ |
کد خبر : ۸۱۲۴ |
اخبار پرسپولیس

پرسپولیس کلاب: سرپرست باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس پس از حضور در کپورچال و قرائت فاتحه بر مزار کاپیتان فقید سرخپوشان، با خانواده هادی نوروزی دیدار کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، علی اکبر طاهری به همراه پندار خمارلو مدیر روابط عمومی باشگاه و عباس اسماعیل بیگی سرپرست کانون هواداران باشگاه و تنی چند از مدیران و مسوولان باشگاه روز گذشته عازم کپور چال شدند تا جهت هماهنگی های لازم با خانواده نوروزی برای برگزاری هر چه بهتر مراسم اولین سالگرد هادی نوروزی کاپیتان فقید سرخپوشان دیدار و گفتگو کنند.

سرپرست باشگاه پرسپولیس روز گذشته به اتفاق هیأت همراه و خانواده آن مرحوم بر سر مزار هادی نوروزی حاضر شدند و پس از قرائت فاتحه، کلیه برنامه های این مراسم را مورد بررسی قرار دادند.

گفتنی است؛ اولین سالگرد کاپیتان فقید پرسپولیس از ساعت 15:24 دقیقه پنجشنبه هشتم مهر ماه 1395 با حضور هواداران، دوستداران، بستگان و برخی بازیکنان پرسپولیس و همچنین جامعه ورزش و مردم کپورچال بر سر مزار آن مرحوم برگزار خواهد شد.

 

 

 

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter