در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

شوک به لیگ برتر

سیاه جامگان کنار کشید

بازیکنان تیم فوتبال سیاه‌جامگان به دلیل مشکلات مالی ماه‌های اخیر از تمرینات و بازی‌های این تیم کناره‌گیری کردند.
سیاه جامگان کنار کشید
دوشنبه | ۱۳۹۵/۰۸/۰۳ - ۱۸:۲۰ |
کد خبر : ۸۴۷۸ |
اخبار پرسپولیس

پرسپولیس کلاب:بازیکنان تیم فوتبال سیاه‌جامگان امروز در نشستی پیرامون اتفاقات ماه‌های اخیر و مشکلات مالی باشگاه سیاه‌جامگان تصمیم‌گیری کردند.

 

پس از این نشست متنی توسط بازیکنان تیم سیاه‌جامگان تهیه شده که به شرح زیر است.

 

1- طلب بازیکنان از سال گذشته تاکنون برخلاف قول‌هایی که داده شده پرداخت نگردیده یا به صورت املاکی بوده است که فاقد اعتبار است.

 

2- نبودن البسه مناسب تیم لیگ برتری که در شان تیم متعلق به شهر امام رضا نمی‌باشد.

 

3- تعویض و تغییر مکرر محل اسکان بازیکنان و کادر فنی که به دلیل عدم پرداخت هزینه‌های اسکان اتفاق افتاده است و این موضوع باعث گروگرفتن مدارک و کارت شناسایی بازیکنان شده است.

 

4- گرفتن 200 میلیون ریال از یکی از بازیکنان برای تهیه مسکن که صرف هزینه‌هایی غیر از این هم شده است.

 

5- چک‌های نامعتبر برای محل اسکان بازیکنان که همگی آنها برگشت خورده و باعث جدایی بازیکنی مثل رضا درویشی شد. در این بین حتی بازیکنان جوان تیم پول رفت و آمد و امور روزانه خود را ندارند.

 

در پایان از مسئولین محترم فدراسیون فوتبال تقاضا داریم قبل از هر گونه سپردن امتیازات لیگ برتری صلاحیت مالکان بخش خصوصی را مورد بررسی قرار داده تا بیش از این شاهد مشکلات این چنینی نباشیم. با توجه به شرایط ایجاد شده و توضیحات مربوطه توسط بازیکنان تیم تصمیم به عدم حضور د تمرینات و مسابقات گرفته شده تا شاید مشکلات کمتر شود زیرا مشکلات از حالت طبیعی خارج شده است.

 

اسامی بازیکنانی که در جلسه فوق به تصمیم‌گیری رسیده‌اند، به شرح زیر است:

 

سیدمیثم حسینی، حسین بادامکی، حمید علی‌عسگری، ایوب کلانتری، علی‌اصغر جعفری، محمدرضا خان‌زاده، محمدرضا خان‌زاده، محسن آقایی، امیرحسین حق‌گو، عباس عسگری، قدیمی‌پور، روح‌الله سیف‌اللهی، سعید دقیقی، عباس عسگری، رضا شربتی، ناصری، زارعی، فرشاد هاشمی.

 

 

 

سیاه‌جامگان در صورت انصراف از مسابقات سقوط می‌کند

 

در صورتی که تیم سیاه‌جامگان دو هفته در مسابقات حاضر نشود، به دسته پایین‌تر سقوط می‌کند.

 

امروز بازیکنان تیم سیاه‌جامگان به دلیل مشکلات مالی اعلام کردند که از لیگ برتر کنار می‌کشند. در صورتی که تیم فوتبال سیاه‌جامگان دو هفته چه به صورت متوالی یا متناوب در مسابقات لیگ برتر شرکت نکند، طبق قانون به دسته پایین‌تر سقوط خواهد کرد.

 

 

 

بهروان: کناره‌گیری سیاه‌جامگان به اعتبار لیگ دوم آسیا خدشه وارد می‌کند

 

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: در صورتی که تیم سیاه‌جامگان از لیگ برتر انصراف بدهد، اعتبار دومین لیگ معتبر آسیا خدشه‌دار می‌شود.

 

غلامرضا بهروان در مورد کناره‌گیری سیاه‌جامگان از لیگ برتر گفت: بازیکنان این باشگاه اعلام کرده‌اند که پولی نگرفته‌اند و حاضر به انجام مسابقات نیستند، از سوی دیگر مدیر باشگاه مدعی است که تلاش می‌کند درآمدهایی را ایجاد کند، هرچند درآمدهایی که متصور بوده محقق نشده است. مسئولان و بازیکنان این تیم خواهان حضور رئیس فدراسیون و رئیس کمیته انضباطی در مشهد هستند.

 

وی ادامه داد: در صورتی که این اتفاق رخ بدهد و سیاه‌جامگان از لیگ برتر کنار بکشد، این مسئله به اعتبار لیگ برتر ایران که دومین لیگ معتبر فوتبال آسیاست، خدشه وارد می‌کند،‌البته بازیکنان و کادر فنی این باشگاه و حتی مسئولان این باشگاه حرف‌هایشان حق است، به هر حال باشگاه‌ها نه حق پخش تلویزیونی دارند و نه از تبلیغات دیگر پول می‌گیرند و حتی این باشگاه‌ها نمی‌توانند مثل برخی باشگاه‌های پرطرفدار از سامانه‌های پیامکی درامدزایی کنند.

 

بهروان در مورد اینکه با تاج و حسن‌زاده به مشهد سفر خواهد کرد یا نه، گفت: مسئولان سیاه‌جامگان خواهان حضور رئیس فدراسیون و رئیس کمیته انضباطی شدند، اما من هم حاضرم به مشهد بروم تا از نزدیک مشکلات را بررسی کنیم، هرچند مشکل بازیکنان سیاه‌جامگان نه با سازمان لیگ است نه با فدراسیون فوتبال، بلکه مشکل آنها با خود باشگاه است.

 

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ درمورد اینکه در صورت حاضر نشدن سیاه‌جامگان در مسابقات چه اتفاقی می‌افتد، گفت: قوانین در این خصوص پیش‌بینی‌های لازم را کرده است، در صورتی که یک تیم دو هفته متوالی یا متناوب در مسابقات شرکت نکند، به دسته پایین‌تر سقوط می‌کند. البته امیدوارم این اتفاق رخ ندهد و سیاه‌جامگان در لیگ برتر باقی بمانند.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter