در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

زادمهر

برای جذب بازیکنان خارجی پرسپولیس کمیته‌ای متخصص تشکیل می‌شود

محمدرضا زادمهر از تشکیل کمیته‌ای متشکل از کارشناسان فنی و حقوقی برای جذب بازیکنان خارجی باشگاه پرسپولیس در آینده خبر داد.
برای جذب بازیکنان خارجی پرسپولیس کمیته‌ای متخصص تشکیل می‌شود
دوشنبه | ۱۳۹۵/۰۸/۰۳ - ۱۸:۲۵ |
کد خبر : ۸۴۷۹ |
اخبار پرسپولیس

پرپسولیس کلاب:عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس درباره جلسه امروز هیات مدیره باشگاه اظهار کرد: جزئیات این جلسه در سایت باشگاه قرار می‌گیرد. ضمن اینکه قرار شد از این به بعد جلسات هیات مدیره به صورت آنلاین برای هواداران پخش شود تا آن‌ها هم نظرات‌شان را درباره مدیریت باشگاه محبوب‌شان ارائه دهند.

 

او ادامه داد: در این جلسه درباره حسابرسی باشگاه از سال‌های ۱۳۹۳ تا ۱۳۹۵ و برگزاری اردوی تدارکاتی در امارات صحبت شد که در نهایت برگزاری این اردو در دبی و انجام دو بازی دوستانه قطعی شد.

 

زادمهر درباره میزان بدهی باشگاه پرسپولیس گفت: قرار شد که رقم بدهی باشگاه به طور دقیق تعیین شود. در این زمینه مشکلات مالیاتی برای برخی بازیکنان وجود دارد و مسئولان باشگاه به دنبال پیدا کردن راه حلی برای این موضوع هستند. ضمن اینکه بحث استفاده از سامانه هواداری باشگاه و اینکه از این طریق چطور افزایش درآمد داشته باشیم در این جلسه مطرح شد.

 

او ادامه داد: خواهش ما از صداوسیما این است که حداقل در روزی که پرسپولیس دارد این سامانه از تلویزیون تبلیغ شود نه سامانه‌های دیگر تا این از طریق به حیات اقتصادی باشگاه پرسپولیس هم کمک شود.

 

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در ادامه درباره انتقادهایی که به خرید بازیکنان بی‌کیفیت خارجی مطرح می‌شود نیز گفت: بازیکنان در هر باشگاهی با نظر سرمربی جذب می‌شوند اما در باشگاه پرسپولیس قرار شده که جذب هر بازیکن خارجی از سوی کمیته‌ای که متشکل از کارشناسان حقوقی و فنی است، تایید شود تا از این جهت دیگر مشکلی پیش نیاید و باشگاه ضرر نکند.

 

زادمهر با اشاره به برانکو فقط در باشگاه حضور یافته بود و در نشست هیات مدیره حاضر نبود، درباره انتخاب مدیرعامل برای پرسپولیس گفت: طاهری فعلا برای باشگاه زحمت می‌کشد و مهم نیست که افراد در چه سمتی به پرسپولیس کمک می‌کنند. شاید اسم افراد عوض شود اما نوع کار فرق نمی‌کند. هیات مدیره و مدیرعامل همه با همکاری یکدیگر به دنبال این هستند که بتوانند چرخ این باشگاه مردمی را به حرکت دربیاورند.

 

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس درباره اتفاقات رخ داده در اهواز و حمله به بعضی تماشاگران گفت: این اتفاقات جای تاسف دارد. اینکه از سمت چند هوادار سنگ پرتاب شود، یک مسئله عجیب است که هیچ گونه منطقی پشت آن نیست. ما باید در فوتبال‌مان کار فرهنگی انجام دهیم که نیاز به زمان دارد. فردی با فرزندش به ورزشگاه آمده تا یک بازی را در محیطی سالم ببیند. برای چه باید سرش شکسته شود تا الفاظ رکیک بشنود؟ ما از لحاظ فرهنگی خیلی کار داریم. به نظر من اختلاف فوتبال ما با اروپا نه در مسائل فنی و فوتبالی بلکه فقط اختلاف فرهنگی است. اگر این مشکل را حل کنیم می‌توانیم امیدوار باشیم که به سطح فوتبال اروپا برسیم.

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter