در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

پیراهن

احتمال فسخ قرارداد پرسپولیس با جیووا بالا گرفت/ گزینه بعدی هم خارجی است!

به احتمال فراوان باشگاه پرسپولیس قرارداد خود را با شرکت جیووا که البسه این باشگاه را تولید می‌کند فسخ قرارداد خواهد کرد.
احتمال فسخ قرارداد پرسپولیس با جیووا بالا گرفت/ گزینه بعدی هم خارجی است!
یکشنبه | ۱۳۹۵/۰۸/۰۹ - ۱۲:۲۷ |
کد خبر : ۸۶۳۱ |
اخبار پرسپولیس

پرسپولیس کلاب:پس از گمانه زنی‌های بسیار در نهایت مسئولان باشگاه پرسپولیس و شرکت جیووا که البسه سرخپوشان را تولید می‌کند در حال مذاکره هستند تا قرارداد همکاری فی مابین را فسخ کنند.

 

محمد علی بردبار مدیرعامل نمایندگی جیووا در خاورمیانه با تائید این خبر  گفت: ما با دوستانمان در باشگاه پرسپولیس تعامل خوبی داشته و داریم اما به دلیل برخی کارشکنی‌هایی که صورت گرفته باعث شد تا در برخی از مقاطع نتوانیم سرویس خوبی به باشگاه پرسپولیس بدهیم و به همین دلیل امکان فسخ قرارداد دو طرف وجود دارد اما هنوز تصمیم قطعی در این باره گرفته نشده است.

 

وی ادامه داد: متاسفانه شرایطی فراهم شده که احتمال فسخ قرارداد به وجود بیاید هرچند که ما همواره با پرسپولیس ارتباط خوبی داشتیم اما بحث فسخ قرارداد از سوی دو طرف مطرح شده و در حال پیگیری است.

 

این درحالی است که مسئولان باشگاه پرسپولیس همواره از تولیدات شرکت جیووا ابراز رضایت کرده بودند اما حالا که بحث فسخ قرارداد پیش آمده به احتمال زیاد طی روزهای آتی این باشگاه با برند دیگری به توافق خواهد رسید.

 

از برخی از برندهای خارجی که سابقه کار در فوتبال ایران را داشته‌اند به عنوان گزینه‌های احتمالی عقد قرارداد باشگاه پرسپولیس نام برده می‌شود.

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter