در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

سجادی

خواسته وزیر ترمیم هیأت مدیره تیم‌های سرخابی در صورت نیاز است

معاون وزیر ورزش و جوانان در واکنش به خبرها مبنی بر این که قرار است فریده شجاعی به هیأت مدیره استقلال اضافه شود گفت: درباره حضور شجاعی در هیأت مدیره استقلال تصمیمی نگرفتیم.
خواسته وزیر ترمیم هیأت مدیره تیم‌های سرخابی در صورت نیاز است
شنبه | ۱۳۹۵/۰۹/۰۶ - ۱۷:۱۸ |
کد خبر : ۹۰۷۹ |
اخبار پرسپولیس

پرسپولیس کلاب:نصرالله سجادی، در حاشیه مراسم افتتاح سالن سوارکاری باشگاه بام تهران گفت: این سالن برای اولین بار با برگزاری این مسابقات افتتاح شد. این سالن با همکاری بخش خصوصی و همکاری و تعاملی که با فدراسیون سوارکاری وجود داشت افتتاح شده و سالن بسیار خوبی است. مسابقات دیروز از صبح آغاز شد. افراد بدون خطا راهی مرحله دوم می‌شوند. ما می‌توانیم در آینده مسابقات بین‌المللی را هم در این سالن برگزار کنیم.

 

وی در مورد اینکه چه تصمیمی برای اصلاح اساسنامه گرفته‌اند، اظهار داشت: کار اصلاح اساسنامه‌ها را خواستیم خود فدراسیون‌ها دنبال کنند و از آنها این مسئله خواسته شد اساس‌نامه را به نهادهای مربوط ارسال کنند. خیلی ها همین اساس‌نامه را تائید کردند و اگر نظراتی هم داشته باشند ما بر اساس قوانین داخلی بررسی می‌کنیم چرا که باید مصوبه هیأت دولت را هم داشته باشد.

 

معاون وزیر ورزش در رابطه با اینکه 7 فدراسیون نیاز به برگزاری انتخابات دارند، تصریح کرد: این کار به مرور انجام می‌شود. ما یکشنبه 14 آذر انتخابات فدراسیون ناشنوایان را برگزار می‌کنیم و در مورد سایر فدراسیون‌ها هم امور را به مرور انجام می‌دهیم.

 

سجادی در رابطه با وضعیت فدراسیون تیر و کمان و اینکه آیا ثبت‌نام کاندیداها انجام شده است، تصریح کرد: ثبت‌نام انجام شده و زمان انتخابات را به زودی اعلام می‌کنیم.

 

وی در رابطه با اینکه مسئولیت هیأت مدیره باشگاه استقلال و پرسپولیس دیگر بر عهده او نیست، عنوان کرد: این مسئله به معنی عدم مسئولیت وزارت ورزش نیست. سیاست کلی ما این است که هیأت مدیره این دو باشگاه‌ خودشان  کارشان را دنبال کنند و هیات‌مدیره امور را پیش ببرد. در صحبت‌های مقدماتی که با مسعود سلطانی‌فر داشتم نظر او هم  این بوده که اگر هیأت مدیره‌ها نیاز به ترمیم دارد این اتفاق بیفتد تا کارشان را زیر نظر وزارت ورزش پیش ببرند. می‌دانید رئیس مجمع این دو باشگاه وزیر ورزش است وزارت تلاش می‌کند مثل فصل قبل این دو باشگاه کارشان را به خوبی پیش ببرد. وزیر تاکید ویژه‌ای دارد که به وضعیت این دو باشگاه با توجه به هواداران پرشمارشان رسیدگی شود. سیاست کلی ما تقویت کلیه باشگاه‌های کشور به خصوص در رشته‌هایی است که در عرصه بین‌اللمللی وضعیت بهتری داریم.

 

وی در مورد اینکه آیا قرار است فریده شجاعی به عنوان عضو هیات‌مدیره باشگاه استقلال فعالیت کند،‌ تصریح کرد: هنوز در این مورد تصمیم‌گیری نشده است.

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter